Tren Diyarbakır - Malatya ₺81,18'den başlayan fiyatlar

19/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺81,18

Diyarbakır - Malatya arası tren yolculuğu

Diyarbakır'dan Malatya'ye tren ile yolculuk 173,43 km'dir ve 6 sa. 11 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 13:45'de ve sonuncusu 13:45'dedir. Diyarbakır'dan Malatya'ye tren ile en az ₺81,18 veya en fazla ₺87,26 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺81,18.

En düşük fiyat₺81,18
Yolculuk Süresi6 sa. 11 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺81,18
En yüksek fiyat₺87,26
İlk Kalkış13:45
Son Kalkış13:45
Mesafe173,43 km
KalkışDiyarbakır
VarışMalatya
FirmaTCDD

Diyarbakır - Malatya Tren saatleri

Ayrılış tarihi
19 Nis 2024 Cuma

Diyarbakır ile Malatya arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Malatya konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Diyarbakır konumundan Malatya konumuna ortalama tren fiyatları ₺84,87 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺81,18 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Diyarbakır noktasından Malatya istikametine tren ile götürüyor?

Malatya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Trenle Malatya konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Malatya konumuna hareket eden ilk tren saat 13:45 sonuncusu ise 13:45 kalkar. Diyarbakır konumundan Malatya konumuna gitmek için gereken süre 6 sa. 11 dk.. Malatya konumuna hareket eden ilk tren saat 13:45, son tren ise saatler 13:45 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 6 sa. 11 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 6 sa. 11 dk. gibi bir sürede Malatya konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Diyarbakır ve Malatya konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Diyarbakır konumundan vaktinde ayrılır ve buraya vaktinde varırlar.

Diyarbakır konumundan Malatya konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Diyarbakır konumundan Malatya konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Malatya konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Malatya konumundan Diyarbakır konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Diyarbakır konumundan Malatya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Diyarbakır ile Malatya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Diyarbakır - Malatya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Diyarbakır - Malatya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Diyarbakır - Malatya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Diyarbakır - Malatya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Diyarbakır şehrinden Malatya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Diyarbakır'dan Malatya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Diyarbakır - Malatya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺56,15 veya ortalama olarak ₺78,47 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺96,83 kadar olabilir.

Malatya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Malatya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Diyarbakır - Malatya seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Diyarbakır - Malatya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Diyarbakır - Malatya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
12.14kg
Otobüs
13.01kg
Uçak
34.69kg
araba
27.75kg
Diyarbakır ile Malatya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Diyarbakır şehriyle Malatya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 12.14kg'dır.
Diyarbakır ile Malatya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Diyarbakır ve Malatya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı22.55kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.87kg ve araba yolculuğuna karşı 15.61kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır şehrinden Malatya şehrine tren bileti ne kadardır?
Diyarbakır şehrinden Malatya şehrine giden bir tren bileti, ₺84,87'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺81,18 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Diyarbakır ile Malatya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Diyarbakır ile Malatya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺81,18'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Diyarbakır ve Malatya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Diyarbakır şehriyle Malatya şehri arası mesafe 173,43 km'dir.
Diyarbakır ve Malatya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Diyarbakır ile Malatya yolculuk ortalama olarak 6 sa. 11 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 11 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Diyarbakır şehrinden Malatya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Diyarbakır ile Malatya arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Diyarbakır konumundan Malatya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Malatya şehrine en erken tren 13:45 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Diyarbakır konumundan Malatya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Malatya şehrine en son tren 13:45 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Diyarbakır şehrinden Malatya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺81,18 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Diyarbakır şehrinden Malatya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Malatya şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Diyarbakır ile Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Diyarbakır ve Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 11 dk.'dır.
Diyarbakır şehrinden Malatya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Diyarbakır ile Malatya arasında doğrudan bir tren vardır.
Diyarbakır ile Malatya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Malatya şehrine olan tren yolculuğu 12.14kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Diyarbakır'dan yerele geçin

Trend rotalar

Diyarbakır'dan hafta sonu kaçamakları

Diyarbakır'dan diğer hedefler

Malatya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar