Tren Diyarbakır - Yolçatı ₺67,93'den başlayan fiyatlar

15/07/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün Daha
Yarın Daha
2 gün Daha
3 gün Daha

Diyarbakır - Yolçatı arası tren yolculuğu

Diyarbakır'dan Yolçatı'ye tren ile yolculuk 125,04 km'dir ve 3 sa. 55 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 13:45'de ve sonuncusu 13:45'dedir. Diyarbakır'dan Yolçatı'ye tren ile en az ₺67,93 veya en fazla ₺68,48 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺67,93.

En düşük fiyat₺67,93
Yolculuk Süresi3 sa. 55 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺67,93
En yüksek fiyat₺68,48
İlk Kalkış13:45
Son Kalkış13:45
Mesafe125,04 km
KalkışDiyarbakır
VarışYolçatı
FirmaTCDD

Diyarbakır - Yolçatı Tren saatleri

Ayrılış tarihi
15 Tem 2024 Pazartesi

Diyarbakır ile Yolçatı arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Diyarbakır konumundan Yolçatı konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺68,11 iken, Diyarbakır konumundan Yolçatı konumuna sadece ₺67,93 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır ile Yolçatı arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Diyarbakır konumundan Yolçatı konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Yolçatı konumuna hareket eden ilk tren saat 13:45 sonuncusu ise 13:45 kalkar. Diyarbakır konumundan Yolçatı konumuna gitmek için gereken süre 3 sa. 55 dk.. Yolçatı konumuna trenle ulaşmak ortalama 3 sa. 55 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 3 sa. 55 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 13:45, sonuncusu ise saatler 13:45 gösterdiğinde Diyarbakır konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Diyarbakır - Yolçatı hattında hizmet vermektedir?

Yolçatı konumuna, vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır konumundan Yolçatı konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Yolçatı konumundan Diyarbakır konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Yolçatı konumundan Diyarbakır konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Diyarbakır konumundan Yolçatı konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Diyarbakır ile Yolçatı arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Diyarbakır - Yolçatı arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Diyarbakır - Yolçatı arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Diyarbakır - Yolçatı arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Diyarbakır - Yolçatı seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Diyarbakır şehrinden Yolçatı şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Diyarbakır'dan Yolçatı'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Diyarbakır - Yolçatı tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺18,41 veya ortalama olarak ₺37,91 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺68,30 kadar olabilir.

Yolçatı konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Yolçatı konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Diyarbakır - Yolçatı seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Diyarbakır - Yolçatı arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Diyarbakır - Yolçatı CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
8.75kg
Otobüs
9.38kg
Uçak
25.01kg
araba
20.01kg
Diyarbakır ile Yolçatı arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Diyarbakır şehriyle Yolçatı şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 8.75kg'dır.
Diyarbakır ile Yolçatı şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Diyarbakır ve Yolçatı arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı16.26kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.63kg ve araba yolculuğuna karşı 11.26kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır şehrinden Yolçatı şehrine tren bileti ne kadardır?
Diyarbakır şehrinden Yolçatı şehrine giden bir tren bileti, ₺68,11'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺67,93 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Diyarbakır ile Yolçatı arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Diyarbakır ile Yolçatı arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺67,93'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Diyarbakır ve Yolçatı arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Diyarbakır şehriyle Yolçatı şehri arası mesafe 125,04 km'dir.
Diyarbakır ve Yolçatı arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Diyarbakır ile Yolçatı yolculuk ortalama olarak 3 sa. 55 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 55 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Diyarbakır şehrinden Yolçatı şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Diyarbakır ile Yolçatı arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Diyarbakır konumundan Yolçatı istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Yolçatı şehrine en erken tren 13:45 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Diyarbakır konumundan Yolçatı istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Yolçatı şehrine en son tren 13:45 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Diyarbakır şehrinden Yolçatı şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺67,93 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Diyarbakır şehrinden Yolçatı şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Yolçatı şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Diyarbakır ile Yolçatı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Diyarbakır ve Yolçatı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 55 dk.'dır.
Diyarbakır şehrinden Yolçatı şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Diyarbakır ile Yolçatı arasında doğrudan bir tren vardır.
Diyarbakır ile Yolçatı arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Yolçatı şehrine olan tren yolculuğu 8.75kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Diyarbakır'dan yerele geçin

Trend rotalar

Diyarbakır'dan hafta sonu kaçamakları

Diyarbakır'dan diğer hedefler

Yolçatı iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar