Diyarbakır - Ankara arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 42 TL
Yolculuk süresi 20 sa 54 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış: 11:11
Son kalkış: 11:11
Mesafe 675km

Virail size, Diyarbakır ile Ankara arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Ankara mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Diyarbakır konumundan Ankara istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Diyarbakır ile Ankara arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, Diyarbakır ile Ankara arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ankara konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Diyarbakır konumundan Ankara konumuna ortalama tren fiyatları 114,84 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Diyarbakır konumundan Ankara konumuna fiyatlar yaklaşık 41,99 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Diyarbakır - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
150 TL151 TL147 TL147 TL Tümünü gör 138 TL148 TL
235 TL213 TL208 TL208 TL Tümünü gör 191 TL185 TL

Diyarbakır - Ankara arası trenler


Diyarbakır ile Ankara arasındaki gibi uzun yolculuklar söz konusu olduğunda, hızlı trenle ya da uçakla seyahatinizin süresini kısaltabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Ankara konumuna tren seferleri bulunur?

Ankara konumuna hareket eden trenler, Diyarbakır konumundan Diyarbakır vaktinde hareket eder ve hedeflerine Kayaş or Ankara Gar vaktinde ulaşırlar.

Diyarbakır konumundan Ankara konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Diyarbakır konumundan Ankara konumuna her gün 8 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Diyarbakır konumundan Ankara konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 19 hours and 58 minutes gibi bir sürede Ankara konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 20 hours and 3 minutes kadar sürer. Ankara konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 11:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Diyarbakır konumunu saatler 11:11 gösterdiğinde terkeder.