Tren Diyarbakır - Ankara ₺20,99'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün ₺186,30
Yarın ₺20,99
2 gün ₺187,22
3 gün ₺187,40

Diyarbakır - Ankara arası tren yolculuğu

Diyarbakır'dan Ankara'ye tren ile yolculuk 675,5 km'dir ve 22 sa. 26 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 12:00'de ve sonuncusu 13:45'dedir. Diyarbakır'dan Ankara'ye tren ile en az ₺20,99 veya en fazla ₺187,96 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺20,99.

En düşük fiyat₺20,99
Yolculuk Süresi22 sa. 26 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺20,99
En yüksek fiyat₺187,96
İlk Kalkış12:00
Son Kalkış13:45
Mesafe675,5 km
KalkışDiyarbakır
VarışAnkara
FirmaTCDD

Diyarbakır - Ankara Tren saatleri

Ayrılış tarihi
15 Haz 2024 Cumartesi

Diyarbakır ile Ankara arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Ankara mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Diyarbakır konumundan Ankara istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Diyarbakır konumundan Ankara konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Diyarbakır konumundan Ankara konumuna ₺20,99 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Ankara konumuna biletler ortalama ₺181,33 kadar tutar.

Hangi şirketler Diyarbakır ile Ankara arasında seferler düzenliyor?

Ankara konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Trenle Ankara konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Ankara konumuna ulaşmak 22 sa. 26 dk. kadar zaman alır. Diyarbakır konumundan hareket eden ilk tren 12:00 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 13:45 gösterdiğinde ayrılır. Ankara konumuna hareket eden ilk tren saat 12:00, son tren ise saatler 13:45 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 22 sa. 26 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 22 sa. 11 dk. gibi bir sürede Ankara konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Ankara konumuna tren seferleri bulunur?

Ankara konumuna, vaktinde hareket edip hedefine Esenboğa International Airport, ESB vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle Diyarbakır konumundan Ankara konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Ankara konumundan Diyarbakır konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Diyarbakır konumundan Ankara konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Diyarbakır konumundan Ankara konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Diyarbakır ile Ankara arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Diyarbakır - Ankara arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Diyarbakır - Ankara arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Diyarbakır - Ankara arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Diyarbakır - Ankara seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Diyarbakır şehrinden Ankara şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺21,17 ile ₺200,66 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 89%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Diyarbakır'dan Ankara'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Diyarbakır - Ankara tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺132,91 veya ortalama olarak ₺181,27 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺221,83 kadar olabilir.

Ankara konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Ankara konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Diyarbakır - Ankara seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Diyarbakır - Ankara arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Diyarbakır - Ankara CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
47.28kg
Otobüs
50.66kg
Uçak
135.1kg
araba
108.08kg
Diyarbakır ile Ankara arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Diyarbakır şehriyle Ankara şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 47.28kg'dır.
Diyarbakır ile Ankara şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Diyarbakır ve Ankara arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı87.82kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 3.38kg ve araba yolculuğuna karşı 60.8kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır şehrinden Ankara şehrine tren bileti ne kadardır?
Diyarbakır şehrinden Ankara şehrine giden bir tren bileti, ₺181,33'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺20,99 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Diyarbakır ile Ankara arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Diyarbakır ile Ankara arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺20,99'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Diyarbakır ve Ankara arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Diyarbakır şehriyle Ankara şehri arası mesafe 675,5 km'dir.
Diyarbakır ve Ankara arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Diyarbakır ile Ankara yolculuk ortalama olarak 22 sa. 26 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 22 sa. 11 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Diyarbakır şehrinden Ankara şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Diyarbakır ile Ankara arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Diyarbakır konumundan Ankara istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Ankara şehrine en erken tren 12:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Diyarbakır konumundan Ankara istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Ankara şehrine en son tren 13:45 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Diyarbakır şehrinden Ankara şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺20,99 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Diyarbakır şehrinden Ankara şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Ankara şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Diyarbakır ile Ankara arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Diyarbakır ve Ankara arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 22 sa. 11 dk.'dır.
Diyarbakır şehrinden Ankara şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Diyarbakır ile Ankara arasında doğrudan bir tren vardır.
Diyarbakır ile Ankara arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Diyarbakır şehrinden Ankara şehrine olan tren yolculuğu 47.28kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Diyarbakır'dan yerele geçin

Trend rotalar

Diyarbakır'dan hafta sonu kaçamakları

Diyarbakır'dan diğer hedefler

Ankara iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar