Diyarbakır - Hekimhan arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Hekimhan şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 18,99TL
Yolculuk süresi 6 sa 39 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 11:11
Son kalkış: 11:11
Mesafe 223km

Diyarbakır ile Hekimhan arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Diyarbakır noktasından Hekimhan istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, Diyarbakır ile Hekimhan arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Diyarbakır konumundan Hekimhan konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Diyarbakır konumundan Hekimhan konumuna 18,99 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Hekimhan konumuna biletler ortalama 20,98 TL kadar tutar.

,

Diyarbakır - Hekimhan arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Hekimhan konumuna tren seferleri bulunur?

Hekimhan konumuna hareket eden trenler, Diyarbakır konumundan Diyarbakır vaktinde hareket eder ve hedeflerine Hekimhan vaktinde ulaşırlar.

Diyarbakır konumundan Hekimhan konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Diyarbakır konumundan Hekimhan konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Trenle Hekimhan konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Hekimhan konumuna trenle ulaşmak ortalama 6 hours and 55 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 6 hours and 55 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 11:06, sonuncusu ise saatler 11:06 gösterdiğinde Diyarbakır konumundan hareket eder.