İstanbul - Sincan arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 110,24 TL
Yolculuk süresi 7 sa 55 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 01:00
Son kalkış 02:29
Mesafe 322 km

Virail üzerinden İstanbul ile Sincan arası ucuz biletler

Virail ile İstanbul Sincan istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Sincan konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

İstanbul konumundan Sincan konumuna ortalama tren fiyatları 113,71 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 110,24 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri İstanbul ile Sincan arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İstanbul - Sincan arası trenler

Sincan konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Sincan konumuna ortalama yolculuk süresi 7 sa 55 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 7 sa 12 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul konumundan hareket eden ilk tren saat 01:00 kalkarken, sonuncusu saatler 02:29 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Sincan konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler İstanbul konumundan İstanbul (Pendik), İstanbul(Bakırköy), İstanbul(S.çeşme), İstanbul(Bostancı) and İstanbul(Halkalı) vaktinde ayrılır ve buraya Sincan vaktinde varırlar.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

İstanbul konumundan Sincan konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Sincan konumuna 5 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 5 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İstanbul konumundan Sincan konumuna ulaşmak için günlük 5 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 5 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.