Tren İstanbul - Sincan ₺172,86'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

İstanbul - Sincan arası tren yolculuğu

İstanbul'dan Sincan'ye tren ile yolculuk 322,32 km'dir ve 7 sa. 33 dk. sürer. Her gün 5 bağlantıları vardır, ilk kalkış 22:00'de ve sonuncusu 23:31'dedir. İstanbul'dan Sincan'ye tren ile en az ₺172,86 veya en fazla ₺196,06 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺172,86.

En düşük fiyat₺172,86
Yolculuk Süresi7 sa. 33 dk.
Günlük Bağlantı5
En düşük fiyat₺172,86
En yüksek fiyat₺196,06
İlk Kalkış22:00
Son Kalkış23:31
Mesafe322,32 km
Kalkışİstanbul
VarışSincan
FirmaTCDD

İstanbul ile Sincan arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İstanbul konumundan Sincan konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız İstanbul konumundan Sincan konumuna ₺172,86 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺182,25 kadardır.

Hangi şirketler İstanbul ile Sincan arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, İstanbul ile Sincan arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

İstanbul konumundan Sincan konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Sincan konumuna hareket eden ilk tren saat 22:00 sonuncusu ise 23:31 kalkar. İstanbul konumundan Sincan konumuna gitmek için gereken süre 7 sa. 33 dk.. Sincan konumuna hareket eden ilk tren saat 22:00, son tren ise saatler 23:31 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 7 sa. 33 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 6 sa. 49 dk. gibi bir sürede Sincan konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Sincan konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler İstanbul konumundan Istanbul Airport (IST),Istanbul, Büyük Otogari vaktinde ayrılır ve buraya vaktinde varırlar.

İstanbul konumundan Sincan konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Sincan konumundan İstanbul konumuna gitmek isterseniz, 5 günlük aktarmaları mevcut. 5 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle Sincan konumundan İstanbul konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İstanbul konumundan Sincan konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 5 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
İstanbul - Sincan arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Sincan arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Sincan arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Sincan seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

İstanbul'dan Sincan'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Sincan tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺62,04 veya ortalama olarak ₺127,97 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺169,18 kadar olabilir.

Sincan konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Sincan konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Sincan seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Sincan arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İstanbul - Sincan CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
22.56kg
Otobüs
24.17kg
Uçak
64.46kg
araba
51.57kg
İstanbul ile Sincan arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İstanbul şehriyle Sincan şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 22.56kg'dır.
İstanbul ile Sincan şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İstanbul ve Sincan arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı41.9kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.61kg ve araba yolculuğuna karşı 29.01kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Sincan şehrine tren bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Sincan şehrine giden bir tren bileti, ₺182,25'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺172,86 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Sincan arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Sincan arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺172,86'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Sincan arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Sincan şehri arası mesafe 322,32 km'dir.
İstanbul ve Sincan arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Sincan yolculuk ortalama olarak 7 sa. 33 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 49 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Sincan şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İstanbul ile Sincan arası günde ortalama 5 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Sincan istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Sincan şehrine en erken tren 22:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Sincan istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Sincan şehrine en son tren 23:31 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Sincan şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺172,86 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Sincan şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Sincan şehrine gitmek için ortalama 5 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Sincan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Sincan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 49 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Sincan şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İstanbul ile Sincan arasında doğrudan bir tren vardır.
İstanbul ile Sincan arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Sincan şehrine olan tren yolculuğu 22.56kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul'dan diğer hedefler

Sincan iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar