İstanbul - Sincan arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 65 TL
Yolculuk süresi 7 sa 55 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 22:00
Son kalkış: 23:36
Mesafe 322km

İstanbul ile Sincan arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi Sincan mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. İstanbul konumundan Sincan istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler İstanbul ile Sincan arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Sincan arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Sincan konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız İstanbul konumundan Sincan konumuna 64,96 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 116,29 TL kadardır.

İstanbul - Sincan arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Sincan konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Sincan konumuna hareket eden trenler İstanbul(Halkalı), İstanbul (Pendik), İstanbul(S.çeşme), İstanbul(Bakırköy) or İstanbul(Bostancı) vaktinde hareket eder ve oraya Sincan vaktinde ulaşır.

İstanbul konumundan Sincan konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Sincan konumuna her gün 5 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Sincan konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 7 hours and 5 minutes gibi bir sürede Sincan konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 7 hours and 59 minutes kadar sürer. Sincan konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 22:07 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İstanbul konumunu saatler 23:07 gösterdiğinde terkeder.