Tren İstanbul - Karaman ₺374,81'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺374,81

İstanbul - Karaman arası tren yolculuğu

İstanbul'dan Karaman'ye tren ile yolculuk 563,6 km'dir ve 6 sa. 28 dk. sürer. Her gün 4 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:20'de ve sonuncusu 12:43'dedir. İstanbul'dan Karaman'ye tren ile en az ₺374,81 veya en fazla ₺426,35 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺374,81.

En düşük fiyat₺374,81
Yolculuk Süresi6 sa. 28 dk.
Günlük Bağlantı4
En düşük fiyat₺374,81
En yüksek fiyat₺426,35
İlk Kalkış08:20
Son Kalkış12:43
Mesafe563,6 km
Kalkışİstanbul
VarışKaraman
FirmaTCDD

Istanbul - Karaman Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

İstanbul ile Karaman arası en ucuz tren biletleri virail

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İstanbul konumundan Karaman konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İstanbul konumundan Karaman konumuna ₺374,81 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Karaman konumuna biletler ortalama ₺404,08 kadar tutar.

Hangi şirketler İstanbul ile Karaman arasında seferler düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İstanbul konumundan Karaman konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

İstanbul Karaman arası hizmet veren tren hattı 6 sa. 28 dk. kadar sürer. İlk tren saat 08:20, sonuncusu ise saatler 12:43 gösterdiğinde hareket eder. Karaman konumuna trenle ulaşmak ortalama 6 sa. 28 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 5 sa. 22 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 08:20, sonuncusu ise saatler 12:43 gösterdiğinde İstanbul konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Karaman konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Karaman konumuna, vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

İstanbul konumundan Karaman konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Karaman konumuna 4 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 1 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 3 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Karaman konumundan İstanbul konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İstanbul konumundan Karaman konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 3 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Karaman arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Karaman arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Karaman arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Karaman arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Karaman seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Istanbul şehrinden Karaman şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺385,48 ile ₺417,15 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 8%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

İstanbul'dan Karaman'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Karaman tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺269,14 veya ortalama olarak ₺363,27 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺436,66 kadar olabilir.

Karaman konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Karaman konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Karaman seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Karaman arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İstanbul - Karaman CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
39.45kg
Otobüs
42.27kg
Uçak
112.72kg
araba
90.18kg
İstanbul ile Karaman arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İstanbul şehriyle Karaman şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 39.45kg'dır.
İstanbul ile Karaman şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İstanbul ve Karaman arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı73.27kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.82kg ve araba yolculuğuna karşı 50.73kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Karaman şehrine tren bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Karaman şehrine giden bir tren bileti, ₺404,08'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺374,81 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Karaman arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Karaman arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺374,81'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Karaman arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Karaman şehri arası mesafe 563,6 km'dir.
İstanbul ve Karaman arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Karaman yolculuk ortalama olarak 6 sa. 28 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 5 sa. 22 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Karaman şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İstanbul ile Karaman arası günde ortalama 4 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Karaman istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Karaman şehrine en erken tren 08:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Karaman istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Karaman şehrine en son tren 12:43 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Karaman şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺374,81 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Karaman şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Karaman şehrine gitmek için ortalama 3 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Karaman arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Karaman arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 5 sa. 22 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Karaman şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İstanbul ile Karaman arasında doğrudan bir tren vardır.
İstanbul ile Karaman arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Karaman şehrine olan tren yolculuğu 39.45kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul'dan diğer hedefler

Karaman iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar