İstanbul - Ankara arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 85,50 TL
Yolculuk süresi 4 sa 28 dk
Günlük bağlantılar 15
İlk kalkış 12:02
Son kalkış 21:03
Mesafe 352 km

İstanbul ile Ankara arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile İstanbul Ankara istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

İstanbul konumundan Ankara konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İstanbul konumundan Ankara konumuna 85,50 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Ankara konumuna biletler ortalama 85,53 TL kadar tutar.

Hangi şirketler İstanbul ile Ankara arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Ankara arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
85,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
57,77 TL 57,95 TL 57,77 TL 86,56 TL 85,92 TL 57,77 TL 58,40 TL
470,88 TL 144,69 TL 144,69 TL 142,05 TL 141,32 TL 141,32 TL 140,95 TL

İstanbul - Ankara arası trenler

İstanbul konumundan Ankara konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 3 sa 51 dk gibi bir sürede Ankara konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 4 sa 28 dk kadar sürer. Ankara konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 11:10 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İstanbul konumunu saatler 21:03 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan Ankara konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Ankara konumuna, İstanbul(Bostancı), İstanbul(S.çeşme), İstanbul(Halkalı), İstanbul(Bakırköy) and İstanbul (Pendik) vaktinde hareket edip hedefine Ankara Gar vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

İstanbul konumundan Ankara konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Ankara konumuna 15 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 15 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Ankara konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

İstanbul konumundan Ankara konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 15 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 15 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.