İstanbul - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 32,85TL
Yolculuk süresi 6 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 177
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 352km

İstanbul konumundan Ankara konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda İstanbul konumundan Ankara konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Ankara konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Ankara konumuna ortalama otobüs biletleri 106,00 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Ankara konumuna, 5,00 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

İstanbul konumundan Ankara konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

İstanbul konumundan Alibeyköy Otogarı and Esenler Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Ankara konumundaki Aşti istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
111,69 TL131,79 TL146,97 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 102,23 TL
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 62,08 TL61,10 TL62,94 TL72,00 TL

İstanbul ilinden Ankara iline otobüsler


İstanbul ve Ankara arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

İstanbul Ankara arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

İstanbul konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 0 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 2 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 6 hours and 48 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Ankara konumuna 6 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 12:03 olduğunda sonuncusu ise saat 23:08 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi İstanbul konumundan Ankara konumuna götürür?

Ses Turizm, Lider Siirt Turizm, Villa Seyahat, Midyat Seyyidoğlu, Mersin Travel, Malatya Kayısıkent Turizm, Lüks Erzincan Seyahat, Özlem Cizre Nuh, Öz Elbistan, Şanal Kırşehir Turizm, Mardin Seyahat, Urfa Hassoy Turizm, Efe Tur and Öz Elazığlılar Seyahat ile İstanbul Ankara arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.