Header background
  • Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş
Konaklama seçenekleri Booking.com

İstanbul - Ankara arası otobüs bulun

En ucuz fiyat
38,09 TL
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

Nereden 160,45 TL
İle Otobüs

Yarın

Nereden 160,36 TL
İle Otobüs

2 Gün

Nereden 160,45 TL
Rentalcars.com

Ankara şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

keşfedin

İstanbul konumundan Ankara konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda İstanbul konumundan Ankara konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Ankara konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 179,04 TL iken, İstanbul konumundan Ankara konumuna, 38,09 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

İstanbul ile Ankara ile otobüs

En iyi fiyat 93,39 TL
Yolculuk süresi 6 sa 44 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış 17:25
Son kalkış 02:25
Mesafe 352 km
Kalkış İstanbul
Varış Ankara
Firma Es Turizm, Ulusoy Seyahat, Busbud, Jet Turizm, Ses Turizm, Best Van Turizm, CSr Seyahat, Katha Petrol, Lider Siirt Turizm, Siirt Baykan Jet Turizm, Star Batman, Siirt Has Bagtas Turizm, Star Diyarbakir, Hatay Nur Seyahat, Hatay Sas Turizm, Yeni Sivas Turizm, Yeni Adana Turizm, Lider Adana, Yeni Aksaray Seyahat, Kent Turizm, Çayırağası Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Öz Diyarbakir, Güney Lüks Adana Seyahat, Köksallar Turizm, Lüks Mersin, Hatay Güney Turizm, Öz Sivas Seyahat, Has Diyarbakir, Gülen Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Yükseller Aksaray Birlik, Şanal Turizm, Çorum Kargı Turizm, Has Turizm A.Ş., Gülen Turizm, Huzur Turizm, Şanal Turizm, Çorum Kargı Turizm, Hassoy Turizm, RH Turizm, Lüks Erova Turizm, Öz Diyarbakir, Mardin Dilmenler Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Siirt Petrol, Yeni Midyat Turizm, Midyat Seyyidoğlu, Mar-Tur Turizm, Özlem Cizre Nuh, Ben Turizm, Lüks Batman Seyahat, Mardin Seyahat, Cizre Nuh İtimat, Özlem Batman Turizm, Can Dersim Tuncelililer, Elazığ Murat Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Mersin Travel Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Lüks Afşınlılar Seyahat, Yükseller Aksaray Birlik, Öncü Seyahat, Güney Lüks Adana Seyahat, Adiyaman Güleras Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Luüks Erzincan Seyahat, Has Turizm A.Ş., Villa Seyahat, Ankara As Turizm, Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, Selcuk Turizm, Öz Doğu Kars, Midyat Southeast Travel, Divriği Nazar Turizm, Aksu Turizm, Çayırağası Turizm, Lider Elbistan, Hatay Güney Turizm, Vip Malatyalılar Turizm, Devran Turizm, Lüks Mersin, Star Mardin Turizm, Esadaş, Öz Sivas Seyahat, Lider Muş Tur, Adıyaman Gülaras Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Yeşil Muş Ovası Turizm, Özlem Adana Turizm, İnan Turizm, Ak Turizm, Muş Yolu Turizm, Abdurrahim Nur Özlem Cizre Nuh, Dadaş Turizm, Seç Turizm, Yeşil Erciş Sema, Lüks Barış Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Malatya Kayısı Kent Turizm, Malatya Zafer Turizm, Özkaymak, Medine Turizm, Süha Turizm, Vanyolu Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm, Mider Güneydoğu Turizm, Urfa Hassoy Turizm, Lüks Erzincan Seyahat, Şanal Kırşehir Turizm, Mersin Travel, Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm, Efetur, Beydağı Turizm, Metro Turizm, Lider Anadolu, Midyat Güneydoğu Turizm, Safa Kent Turizm, Köksallar Turizm, İnci Turizm, Öz Elbistan, Hatay Günsas Turizm, Pamukkale, Özemniyet Turizm, Sakarya VİB

İstanbul - Ankara arası günlük bilet fiyatı

 
Bugün
172 TL
186,60 TL
Tümü
Yarın
172 TL
160,45 TL
164,01 TL
2 gün içinde
172 TL
160,36 TL
Tümü
3 gün içinde
172 TL
160,45 TL
Tümü
4 gün içinde
192 TL
160,45 TL
Tümü
5 gün içinde
172 TL
160,45 TL
Tümü
6 gün içinde
172 TL
160,45 TL
Tümü

Otobüs ile Seyahat Detayları

Rotalar
25
Firma
10
En düşük
38,09 TL
En yüksek
240,63 TL

İstanbul - Ankara

Aylık
En Ucuz

Ayın en iyi fiyatları

için en ucuz biletler

İle Tren

172 TL

Tarih
Cumartesi, Temmuz 16th 2022
tcdd-logo
İstanbul(Bostancı) - Ankara Gar
23:04 - 06:45
tcdd
7 sa 41 dk
CO2: 1.01kg
İle Otobüs

160,45 TL

Tarih
Cumartesi, Temmuz 16th 2022
Efe Tur-logo
Departure stop - Destination stop
08:30 - 16:10
Efe Tur
7 sa 40 dk
CO2: 12.39kg
En Ucuz

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 6 sa 50 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Ankara konumuna :3 sa 45 dk gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 19:00 olduğunda sonuncusu ise saat 02:25 olduğunda istasyondan ayrılır.

İstanbul Ankara arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

İstanbul konumundan Ankara konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Ankara konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 17 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 17 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Ankara konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Ankara konumuna otobüsle 17 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Kapat

Fırsatlar ve kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye ol

  • Omio %10 geri ödeme

  • Booking.com %2 geri ödeme

  • Rentalcars.com %10 indirim

Teklifin bitmesine kalan süre
2
Gün
:
14
Saat
:
35
Dakika
:
33
Saniye
Bugün 199 kişi katıldı

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kayıt işlemleri yapılıyor...

Teşekkürler!
Vermiş olduğun e-posta adresi ile
bekleme listemize kayıt oldun.

Bir hata oluştu!

Beklenmeyen bir hata oluştu ve listeye kaydınızı gerçekleştiremedik. Şimdi geri dönüp tekrar deneyebilirsiniz.

Kapat
Logo
authentication

Giriş yapın ya da yeni bir hesap açın

Virail'e giriş yapın ve benzersiz fırsatları inceleyin

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kapat

Fırsatlar

Booking.com

%2 geri ödeme