İstanbul - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 42 TL
Yolculuk süresi 6 sa 55 dk
Günlük bağlantılar 188
İlk kalkış: 00:14
Son kalkış: 23:59
Mesafe 352km

İstanbul konumundan Ankara konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda İstanbul konumundan Ankara konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Ankara konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Ankara konumuna ortalama otobüs biletleri 166,18 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Ankara konumuna, 6,56 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

İstanbul konumundan Ankara konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

İstanbul konumundan İSTANBUL (Esenler), İSTANBUL (Alibeyköy), Esenler Otogarı and Alibeyköy Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Ankara konumundaki ANKARA and Aşti istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
70,34 TL70,34 TL70,34 TL70,34 TL70,79 TL71,62 TL58,84 TL
142,61 TL180,63 TL166,89 TL149,80 TL167,14 TL90,83 TL208,13 TL

İstanbul ilinden Ankara iline otobüsler


İstanbul ve Ankara arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

İstanbul Ankara arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

İstanbul konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 73 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 73 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 7 hours and 15 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Ankara konumuna 6 hours and 25 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:09 olduğunda sonuncusu ise saat 23:09 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi İstanbul konumundan Ankara konumuna götürür?

Efe Tur, Malatya Kayısı Kent Turizm, Pamukkale Turizm and Metro Turizm ile İstanbul Ankara arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.