İstanbul - Ankara arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Ankara şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 42,46TL
Yolculuk süresi 6 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 188
İlk kalkış: 00:14
Son kalkış: 23:59
Mesafe 352km

İstanbul konumundan Ankara konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda İstanbul konumundan Ankara konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Ankara konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Kalkış istasyonları hangileridir?

İstanbul konumundan Ankara konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, İSTANBUL (Esenler), İSTANBUL (Alibeyköy), Esenler Otogarı and Alibeyköy Otogarı ve ANKARA and Aşti istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
172 TL166 TL233 TL379 TL284 TL203 TL256 TL
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 104 TL Tümünü gör 43 TL

İstanbul ilinden Ankara iline otobüsler


İstanbul Ankara arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

İstanbul konumundan Ankara konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 20 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 20 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 00:09 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:07 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 7 hours and 10 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 6 hours and 25 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul konumundan Ankara konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Efe Tur, Malatya Kayısı Kent Turizm, Pamukkale Turizm and Metro Turizm ile İstanbul Ankara arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.