İstanbul - Erzurum arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Erzurum şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 110,36TL
Yolculuk süresi 18 sa 38 dk
Günlük bağlantılar 36
İlk kalkış: 09:30
Son kalkış: 22:15
Mesafe 1049km

İstanbul konumundan Erzurum konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Erzurum arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Erzurum konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Erzurum konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 27,08 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 17,18 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kalkış istasyonları hangileridir?

İstanbul konumundan Erzurum konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Esenler Otogarı and Alibeyköy Otogarı ve Erzurum Otobüs Durağı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Erzurum her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
2.636 TL460 TL Tümünü gör 293 TL227 TL311 TL Tümünü gör

İstanbul ilinden Erzurum iline otobüsler


Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Erzurum arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Erzurum konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 14 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 14 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul - Erzurum hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle İstanbul konumundan Erzurum konumuna ulaşmak ortlama 19 hours and 32 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 18 hours and 15 minutes olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 09:09 olduğunda ,sonuncusu ise 13:09 olduğunda hareket eder.

İstanbul - Erzurum hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Esadaş, Ağrı Kösedağı Turizm, Iğdırlı Turizm, Öz Doğu Kars, Lider Doğu Anadolu Turizm and Dadaş Turizm ile İstanbul Erzurum arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.