İstanbul - Erzurum arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 144,87 TL
Yolculuk süresi 16 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 12:00
Son kalkış 12:20
Mesafe 1.049 km

İstanbul konumundan Erzurum konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Erzurum arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Erzurum konumuna otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Erzurum konumuna ortalama otobüs biletleri 178,86 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Erzurum konumuna, 126,92 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 233,07 TL
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 366,46 TL Tümünü gör 355,89 TL

İstanbul ilinden Erzurum iline otobüsler

Erzurum konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 12:20 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 12:20 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 16 sa 45 dk iken, en hızlı seferler sizi :15 sa 40 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul konumundan Erzurum konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Erzurum konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Her gün, İstanbul konumundan Erzurum konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.