Otobüs İstanbul - Erzurum ₺974,08'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺974,08
keşfedin

İstanbul - Erzurum arası otobüs yolculuğu

İstanbul'dan Erzurum'ye otobüs ile yolculuk 1.050,41 km'dir ve 18 sa. 20 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 12:00'de ve sonuncusu 12:20'dedir. İstanbul'dan Erzurum'ye otobüs ile en az ₺974,08 veya en fazla ₺974,08 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺974,08.

En düşük fiyat₺974,08
Yolculuk Süresi18 sa. 20 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺974,08
En yüksek fiyat₺974,08
İlk Kalkış12:00
Son Kalkış12:20
Mesafe1.050,41 km
Kalkışİstanbul
VarışErzurum
Firma

Istanbul - Erzurum Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
4 Ara 2023 Pazartesi

İstanbul konumundan Erzurum konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

İstanbul konumundan Erzurum konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Erzurum konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Erzurum konumuna ortalama otobüs biletleri ₺974,08 tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Erzurum konumuna, ₺974,08 gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

İstanbul - Erzurum hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İstanbul Erzurum arası yolculuk 18 sa. 20 dk. kadar sürer. İlk otobüs İstanbul konumundan 12:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 12:20 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 12:00 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 12:20 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 18 sa. 20 dk. sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :18 sa. 10 dk. gibi bir sürede tamamlanabilir.

Gün içinde İstanbul Erzurum arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Erzurum konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Erzurum konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Erzurum konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Erzurum arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Erzurum arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Erzurum arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Erzurum arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Erzurum seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:

Istanbul şehrinden Erzurum şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Otobüs firmaları hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺466,59 ile ₺1.063,74 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 56%'ye kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Erzurum konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Erzurum konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Erzurum seyahatinde Metro Turizm tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Erzurum arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Metro Turizm
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
food_and_drink Yeme - içme check

Otobüs'a göre İstanbul - Erzurum CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
73.53kg
Otobüs
78.78kg
Uçak
210.08kg
araba
168.07kg

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Erzurum şehrine otobüs bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Erzurum şehrine giden bir otobüs bileti, ₺974,08'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺974,08 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Erzurum arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Erzurum arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺974,08'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Erzurum arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Erzurum şehri arası mesafe 1.050,41 km'dir.
İstanbul ve Erzurum arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Erzurum yolculuk ortalama olarak 18 sa. 20 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 18 sa. 10 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Erzurum şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
İstanbul ile Erzurum arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Erzurum istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Erzurum şehrine en erken otobüs 12:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Erzurum istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Erzurum şehrine en son otobüs 12:20 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Erzurum şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺974,08 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Erzurum şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Erzurum şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Erzurum arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Erzurum arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 18 sa. 10 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Erzurum şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, İstanbul ile Erzurum arasında doğrudan bir otobüs vardır.
İstanbul ile Erzurum arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Erzurum şehrine olan otobüs yolculuğu 78.78kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

İstanbul'dan diğer hedefler

Erzurum iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar