İstanbul - Erzurum arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 240 TL
Yolculuk süresi 17 sa 10 dk
Günlük bağlantılar 36
İlk kalkış: 09:30
Son kalkış: 22:15
Mesafe 1049km

İstanbul konumundan Erzurum konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Erzurum arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Erzurum konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Erzurum konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 142,72 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 26,32 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kalkış istasyonları hangileridir?

İstanbul konumundan Erzurum konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Esenler Otogarı and Alibeyköy Otogarı ve Erzurum Otobüs Durağı and Erzurum Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Erzurum her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 213 TL Tümünü gör 150 TL Tümünü gör Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör 139 TL Tümünü gör 136 TL Tümünü gör Tümünü gör

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Erzurum arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Erzurum konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul - Erzurum hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle İstanbul konumundan Erzurum konumuna ulaşmak ortlama 17 hours and 46 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 18 hours and 15 minutes olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 09:09 olduğunda ,sonuncusu ise 16:12 olduğunda hareket eder.

İstanbul - Erzurum hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Esadaş, Ağrı Kösedağı Turizm, Iğdırlı Turizm, Öz Doğu Kars, Lider Doğu Anadolu Turizm, Dadaş Turizm and Metro Turizm ile İstanbul Erzurum arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.