Otobüs İstanbul - Malatya ₺633,27'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

İstanbul - Malatya arası otobüs yolculuğu

İstanbul'dan Malatya'ye otobüs ile yolculuk 854,97 km'dir ve 17 sa. 0 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 16:00'de ve sonuncusu 20:00'dedir. İstanbul'dan Malatya'ye otobüs ile en az ₺633,27 veya en fazla ₺633,27 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺633,27.

En düşük fiyat₺633,27
Yolculuk Süresi17 sa. 0 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺633,27
En yüksek fiyat₺633,27
İlk Kalkış16:00
Son Kalkış20:00
Mesafe854,97 km
Kalkışİstanbul
VarışMalatya
FirmaBeydağı Turizm

Istanbul - Malatya Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail sizin için, İstanbul konumundan Malatya konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Malatya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Malatya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Malatya konumuna ortalama otobüs biletleri ₺633,27 tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Malatya konumuna, ₺633,27 gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Malatya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul Malatya arası yolculuk 17 sa. 0 dk. kadar sürer. İlk otobüs İstanbul konumundan 16:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 20:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Otobüsle İstanbul konumundan Malatya konumuna ulaşmak ortlama 17 sa. 0 dk. kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :17 sa. 0 dk. olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 16:00 olduğunda ,sonuncusu ise 20:00 olduğunda hareket eder.

Gün içinde İstanbul Malatya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Malatya konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

İstanbul konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Malatya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Malatya arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Malatya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Malatya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Malatya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Istanbul şehrinden Malatya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İstanbul'den Malatya'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Malatya otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺454,33, ortalama ₺546,39 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺694,57 kadar olabilir.

Malatya konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Malatya konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre İstanbul - Malatya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
59.85kg
Otobüs
64.12kg
Uçak
170.99kg
araba
136.79kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Malatya şehrine otobüs bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Malatya şehrine giden bir otobüs bileti, ₺633,27'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺633,27 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Malatya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Malatya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺633,27'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Malatya arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Malatya şehri arası mesafe 854,97 km'dir.
İstanbul ve Malatya arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Malatya yolculuk ortalama olarak 17 sa. 0 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 17 sa. 0 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Malatya şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
İstanbul ile Malatya arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Malatya istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Malatya şehrine en erken otobüs 16:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Malatya istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Malatya şehrine en son otobüs 20:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Malatya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺633,27 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Malatya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Malatya şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Malatya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Malatya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 17 sa. 0 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Malatya şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, İstanbul ile Malatya arasında doğrudan bir otobüs vardır.
İstanbul ile Malatya arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Malatya şehrine olan otobüs yolculuğu 64.12kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

İstanbul'dan diğer hedefler

Malatya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar