İstanbul - Malatya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 154,07 TL
Yolculuk süresi 16 sa 17 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 11:20
Son kalkış 15:20
Mesafe 854 km

İstanbul konumundan Malatya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Malatya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Malatya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Malatya konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 157,26 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 147,61 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 167,47 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
188,42 TL Tümünü gör Tümünü gör 253,02 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Malatya iline otobüsler

Malatya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Malatya konumuna hareket eden ilk otobüs saat 16:00 kalkarken, sonuncusu saatler 15:20 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 16 sa 5 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :13 sa 40 dk kadar düşürür.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, İstanbul Malatya arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

İstanbul konumundan Malatya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Malatya konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 2.5 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 2.5 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Malatya konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

İstanbul konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2.5 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2.5 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.