İstanbul - Malatya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 138 TL
Yolculuk süresi 16 sa 8 dk
Günlük bağlantılar 45
İlk kalkış: 10:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 854km

Virail sizin için, İstanbul konumundan Malatya konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Malatya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Malatya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Malatya konumuna ortalama otobüs biletleri 85,58 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Malatya konumuna, 21,43 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Malatya konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

İstanbul konumundan Malatya konumuna hareket eden otobüsler, İSTANBUL (Esenler), Esenler Otogarı and Alibeyköy Otogarı istasyonundan kalkar ve Malatya Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Malatya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 101 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör 117 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul konumundan Malatya konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

İstanbul konumundan Malatya konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Malatya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 4 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

İstanbul konumundan Malatya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Otobüsle İstanbul konumundan Malatya konumuna ulaşmak ortlama 16 hours and 7 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 16 hours olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 14:07 olduğunda ,sonuncusu ise 15:10 olduğunda hareket eder.

İstanbul konumundan Malatya konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

İstanbul konumundan Malatya konumuna Malatya Kayısı Kent Turizm, Malatya Zafer Turizm, Beydağı Turizm and Metro Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.