İstanbul - Denizli arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Denizli şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 93,85TL
Yolculuk süresi 10 sa 18 dk
Günlük bağlantılar 44
İlk kalkış: 00:25
Son kalkış: 23:59
Mesafe 360km

İstanbul konumundan Denizli konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

İstanbul konumundan Denizli konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Denizli konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Kalkış istasyonları hangileridir?

İstanbul konumundan Denizli konumuna hareket eden otobüsler, İSTANBUL (Esenler), İSTANBUL (Alibeyköy) and Alibeyköy Otogarı istasyonundan kalkar ve DENİZLİ and Denizli Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Denizli her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
169 TL181 TL429 TL775 TL177 TL886 TL225 TL
128 TL128 TL Tümünü gör Tümünü gör 111 TL181 TL Tümünü gör

İstanbul Denizli arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul konumundan Denizli konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Denizli konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 24 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 24 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul - Denizli hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Yolculuğun ortlama süresi 10 hours and 33 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Denizli konumuna 9 hours and 40 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:02 olduğunda sonuncusu ise saat 22:07 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi İstanbul konumundan Denizli konumuna götürür?

İstanbul konumundan Denizli konumuna Pamukkale Turizm, Anadolu Ulaşım and Metro Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.