İstanbul - Antalya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 180 TL
Yolculuk süresi 11 sa 52 dk
Günlük bağlantılar 36
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 481km

İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

İstanbul konumundan Antalya konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Antalya konumuna ortalama otobüs biletleri 145,55 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Antalya konumuna, 19,76 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

İstanbul ve Antalya konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

İstanbul - Antalya istikametindeki otobüs hatları Esenler Otogarı, İSTANBUL (Alibeyköy), Alibeyköy Otogarı and İSTANBUL (Esenler) istasyonundan kalkar ve ANTALYA and Antalya Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Antalya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
109,61 TL98,49 TL109,34 TL Tümünü gör Tümünü gör 123,19 TL Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 108,15 TL Tümünü gör

İstanbul Antalya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

İstanbul konumundan Antalya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 13 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 14 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

İstanbul konumundan Antalya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 10:08 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:12 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 11 hours and 55 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 11 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul konumundan Antalya konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Ulusoy Seyahat, Güney Akdeniz Seyahat, Isparta Petrol, Öz Isparta Turizm, Pamukkale Turizm and Metro Turizm ile de, İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.