İstanbul - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Antalya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 89,48TL
Yolculuk süresi 11 sa 53 dk
Günlük bağlantılar 36
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 481km

İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

İstanbul konumundan Antalya konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Kalkış istasyonları hangileridir?

İstanbul konumundan Antalya konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Esenler Otogarı, İSTANBUL (Esenler) and İSTANBUL (Alibeyköy) ve ANTALYA istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Antalya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
232,47 TL177,94 TL175,75 TL160,14 TL372,12 TL160,72 TL271,92 TL
Tümünü gör Tümünü gör 87,62 TL154,55 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Antalya iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul Antalya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

İstanbul konumundan Antalya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 4 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

İstanbul konumundan Antalya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 10:08 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 11 hours and 59 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 11 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul konumundan Antalya konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Ulusoy Seyahat, Güney Akdeniz Seyahat, Isparta Petrol, Öz Isparta Turizm and Pamukkale Turizm ile de, İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.