İstanbul - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 112,07 TL
Yolculuk süresi 12 sa 12 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış 20:00
Son kalkış 23:59
Mesafe 481 km

Virail ile İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda İstanbul konumundan Antalya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Antalya konumuna, sadece 92,30 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 154,53 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

185,24 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 141,14 TL Tümünü gör
251,57 TL 180,41 TL 209,75 TL Tümünü gör Tümünü gör 192,71 TL Tümünü gör

İstanbul ilinden Antalya iline otobüsler

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 21:00 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:59 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 12 sa 3 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :3 saat gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul Antalya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde İstanbul Antalya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Antalya konumuna seyahatleriniz için her gün 4 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 4 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 4 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.