İstanbul - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 123,92 TL
Yolculuk süresi 11 sa 56 dk
Günlük bağlantılar 13
İlk kalkış 00:24
Son kalkış 23:59
Mesafe 481 km

Virail ile İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda İstanbul konumundan Antalya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Antalya konumuna, sadece 92,30 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 137,81 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

128,20 TL 127,74 TL 133,21 TL 125,74 TL Tümünü gör 130,93 TL 128,65 TL
188,97 TL 196,17 TL 195,99 TL 183,96 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Antalya iline otobüsler

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:30 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:59 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 11 sa 57 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :3 saat gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul Antalya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde İstanbul Antalya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Antalya konumuna seyahatleriniz için her gün 12 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 12 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 12 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 12 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.