İstanbul - Antalya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 89,87TL
Yolculuk süresi 11 saat
Günlük bağlantılar 36
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 481km

İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

İstanbul konumundan Antalya konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Antalya konumuna ortalama otobüs biletleri 15,50 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Antalya konumuna, 14,00 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

İstanbul ve Antalya konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

İstanbul - Antalya istikametindeki otobüs hatları Harem and Harem Otogarı istasyonundan kalkar ve ANTALYA istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Antalya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
112 TL Tümünü gör 102 TL117 TL Tümünü gör Tümünü gör 111 TL
173 TL114 TL Tümünü gör 249 TL91 TL160 TL135 TL

İstanbul ilinden Antalya iline otobüsler


İstanbul Antalya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

İstanbul konumundan Antalya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 36 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 36 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

İstanbul konumundan Antalya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 11:08 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:08 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 11 hours and 4 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 10 hours and 30 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul konumundan Antalya konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Isparta Petrol, Öz Isparta Turizm and Güney Akdeniz Seyahat ile de, İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.