İstanbul - Antalya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 93,72TL
Yolculuk süresi 11 sa 53 dk
Günlük bağlantılar 36
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 481km

İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

İstanbul konumundan Antalya konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Kalkış istasyonları hangileridir?

İstanbul konumundan Antalya konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Harem, Harem Otogarı, Esenler Otogarı, İSTANBUL (Esenler) and İSTANBUL (Alibeyköy) ve ANTALYA and Antalya Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Antalya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
95 TL96 TL96 TL95 TL Tümünü gör 140 TL94 TL
208 TL150 TL146 TL474 TL173 TL147 TL117 TL

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul Antalya arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

İstanbul konumundan Antalya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 8 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 8 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

İstanbul konumundan Antalya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 11:08 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:02 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 11 hours and 30 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 10 hours and 30 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul konumundan Antalya konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Isparta Petrol, Öz Isparta Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, SakaryaVIB and Pamukkale Turizm ile de, İstanbul konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.