İstanbul - Balıkesir arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 114 TL
Yolculuk süresi 5 sa 34 dk
Günlük bağlantılar 99
İlk kalkış: 00:25
Son kalkış: 23:59
Mesafe 176km

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Balıkesir konumuna, sadece 12,49 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 57,22 TL civarındadır.

Otobüsle Balıkesir konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna hareket eden otobüsler, İSTANBUL (Esenler) and Alibeyköy Otogarı istasyonundan kalkar ve BALIKESİR and Balikesir Otogarı istasyonuna ulaşırlar.


İstanbul konumundan Balıkesir konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 37 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 37 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul - Balıkesir hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 07:11 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 21:12 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 5 hours and 51 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 6 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Otobüs ile İstanbul - Balıkesir: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Balıkesir Uludağ and Metro Turizm şirketi de, virailin İstanbul konumundan Balıkesir konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.