İstanbul - Balıkesir arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Balıkesir şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 49,14TL
Yolculuk süresi 5 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 99
İlk kalkış: 00:25
Son kalkış: 23:59
Mesafe 176km

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul ve Balıkesir konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

İstanbul - Balıkesir istikametindeki otobüs hatları İSTANBUL (Esenler), İSTANBUL (Alibeyköy) and Alibeyköy Otogarı istasyonundan kalkar ve BALIKESİR and Balikesir Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Balıkesir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 85,18 TL85,63 TL Tümünü gör Tümünü gör 102,78 TL85,31 TL

İstanbul Balıkesir arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 34 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 34 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Balıkesir konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Balıkesir konumuna hareket eden ilk otobüs saat 07:11 kalkarken, sonuncusu saatler 23:07 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 5 hours and 41 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 6 hours kadar düşürür.

Otobüs ile İstanbul - Balıkesir: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Balıkesir Uludağ, Pamukkale Turizm and Metro Turizm şirketi de, virailin İstanbul konumundan Balıkesir konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.