İstanbul - Balıkesir arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 86,92 TL
Yolculuk süresi 5 sa 57 dk
Günlük bağlantılar 16
İlk kalkış 00:20
Son kalkış 23:20
Mesafe 176 km

Virail ile İstanbul konumundan Balıkesir konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Balıkesir konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Balıkesir konumuna 73,80 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 126,38 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör 136,49 TL 186,69 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Balıkesir iline otobüsler

İstanbul - Balıkesir hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 15:00 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:20 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 5 sa 57 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :3 sa 40 dk gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul ve Balıkesir arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 18 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 18 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Balıkesir konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

İstanbul konumundan Balıkesir konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 18 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 18 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.