İstanbul - Afyon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 105,33 TL
Yolculuk süresi 7 sa 19 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış 20:00
Son kalkış 22:20
Mesafe 285 km

İstanbul konumundan Afyon konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer İstanbul konumundan Afyon konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

İstanbul konumundan Afyon konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Afyon konumuna, sadece 82,91 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 138,08 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

150,25 TL 150,07 TL Tümünü gör Tümünü gör 105,42 TL 140,23 TL Tümünü gör

İstanbul ilinden Afyon iline otobüsler

İstanbul - Afyon hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle İstanbul konumundan Afyon konumuna ulaşmak ortlama 7 sa 19 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :4 sa 5 dk olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 21:00 olduğunda ,sonuncusu ise 22:20 olduğunda hareket eder.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul konumundan Afyon konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Afyon konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 6 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 6 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Afyon konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Afyon konumuna otobüsle 6 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.