İstanbul - Afyon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 63,34TL
Yolculuk süresi 7 sa 33 dk
Günlük bağlantılar 115
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:54
Mesafe 285km

İstanbul konumundan Afyon konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Afyon arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Afyon konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Afyon konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

İstanbul konumundan Afyon konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, İSTANBUL (Esenler) and İSTANBUL (Alibeyköy) ve AFYON istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Afyon her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 94,62 TL Tümünü gör 93,72 TL Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ve Afyon arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Afyon konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

İstanbul konumundan Afyon konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Afyon konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 16 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 16 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Afyon konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 7 hours and 29 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Afyon konumuna 6 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:11 olduğunda sonuncusu ise saat 23:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Otobüs ile İstanbul - Afyon: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Özkaymak and Pamukkale Turizm ile İstanbul Afyon arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.