Afyon - İstanbul arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


İstanbul şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 60,99TL
Yolculuk süresi 7 sa 44 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 07:50
Son kalkış: 12:49
Mesafe 285km

Afyon ile İstanbul arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi İstanbul mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Afyon konumundan İstanbul istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Afyon ile İstanbul arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Afyon ile İstanbul arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Afyon konumundan İstanbul konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Afyon konumundan İstanbul konumuna 60,99 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü İstanbul konumuna biletler ortalama 62,24 TL kadar tutar.

,

Afyon - İstanbul arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan İstanbul konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

İstanbul konumuna hareket edecek trenlerin Afyon A.Çetinkaya vaktinde ayrılmaları ve İstanbul (Pendik) vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Afyon konumundan İstanbul konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Afyon konumundan İstanbul konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 2 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Trenle İstanbul konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

İstanbul konumuna hareket eden ilk tren saat 07:06, son tren ise saatler 12:06 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 7 hours and 44 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 7 hours and 40 minutes gibi bir sürede İstanbul konumuna ulaşabilirsiniz.