Afyon - Kütahya arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11 TL
Yolculuk süresi 1 sa 52 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 07:55
Son kalkış: 12:39
Mesafe 89km

Afyon ile Kütahya arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Afyon ile Kütahya arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Afyon ile Kütahya arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Kütahya konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Afyon konumundan Kütahya konumuna ortalama tren fiyatları 18,95 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 10,99 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Afyon - Kütahya arası trenler


Afyon Kütahya arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Afyon ve Kütahya konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Kütahya konumuna, Afyon A.Çetinkaya vaktinde hareket edip hedefine Kütahya vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Afyon konumundan Kütahya konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Afyon konumundan Kütahya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Afyon konumundan Kütahya konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kütahya konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 hour and 54 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 hour and 47 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 07:11, sonuncusu ise saatler 12:11 gösterdiğinde Afyon konumundan hareket eder.