Afyon - Kütahya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 19,08 TL
Yolculuk süresi 1 sa 51 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 11:00
Son kalkış 18:03
Mesafe 89 km

Afyon ile Kütahya arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Afyon Kütahya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Afyon konumundan Kütahya konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 19,13 TL iken, Afyon konumundan Kütahya konumuna sadece 19,08 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Afyon ile Kütahya arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Afyon ile Kütahya arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

25,97 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Afyon - Kütahya arası trenler

Afyon konumundan Kütahya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Kütahya konumuna hareket eden ilk tren saati 11:00 iken, sonuncusu saatler 18:03 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 sa 51 dk, ama en hızlı trenler sizi Kütahya konumuna 1 sa 50 dk gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Kütahya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Kütahya konumuna, Afyon A.Çetinkaya vaktinde hareket edip hedefine Kütahya vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Afyon konumundan Kütahya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Kütahya konumundan Afyon konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Kütahya konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Afyon konumundan Kütahya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.