Kütahya - Afyon arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 10 TL
Yolculuk süresi 1 sa 44 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 12:02
Son kalkış: 20:03
Mesafe 89km

Virail üzerinden Kütahya ile Afyon arası ucuz biletler

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Kütahya Afyon arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Kütahya ile Afyon arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Kütahya ile Afyon arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Kütahya konumundan Afyon konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 18,70 TL iken, Kütahya konumundan Afyon konumuna sadece 10,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Kütahya - Afyon arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Kütahya ve Afyon konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Afyon konumuna hareket eden trenler Kütahya vaktinde hareket eder ve oraya Afyon A.Çetinkaya vaktinde ulaşır.

Kütahya konumundan Afyon konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Kütahya konumundan Afyon konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Kütahya konumundan Afyon konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Afyon konumuna hareket eden ilk tren saat 12:11, son tren ise saatler 20:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 hour and 49 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 1 hour and 44 minutes gibi bir sürede Afyon konumuna ulaşabilirsiniz.