Kütahya - Afyon arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 19,08 TL
Yolculuk süresi 1 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 11:51
Son kalkış 21:58
Mesafe 89 km

Virail size, Kütahya ile Afyon arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Afyon mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Kütahya konumundan Afyon istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Kütahya konumundan Afyon konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 19,13 TL iken, Kütahya konumundan Afyon konumuna sadece 19,08 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Kütahya ile Afyon arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Kütahya ile Afyon arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 25,88 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Kütahya - Afyon arası trenler

Kütahya konumundan Afyon konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Afyon konumuna ortalama yolculuk süresi 1 sa 45 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 sa 44 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. Kütahya konumundan hareket eden ilk tren saat 11:51 kalkarken, sonuncusu saatler 21:58 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Afyon konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler Kütahya konumundan Kütahya vaktinde ayrılır ve buraya Afyon A.Çetinkaya vaktinde varırlar.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Trenle Kütahya konumundan Afyon konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Afyon konumundan Kütahya konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

Kütahya konumundan Afyon konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.