Tren Afyon - Akşehir ₺50,07'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Afyon - Akşehir arası tren yolculuğu

Afyon'dan Akşehir'ye tren ile yolculuk 88,04 km'dir ve 1 sa. 29 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 04:41'de ve sonuncusu 04:41'dedir. Afyon'dan Akşehir'ye tren ile en az ₺50,07 veya en fazla ₺53,20 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺50,07.

En düşük fiyat₺50,07
Yolculuk Süresi1 sa. 29 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺50,07
En yüksek fiyat₺53,20
İlk Kalkış04:41
Son Kalkış04:41
Mesafe88,04 km
KalkışAfyon
VarışAkşehir
FirmaTCDD

Afyonkarahisar - Akşehir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Afyon ile Akşehir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Afyon Akşehir arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Akşehir konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺50,81 iken, Afyon konumundan Akşehir konumuna sadece ₺50,07 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Afyon noktasından Akşehir istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Trenle Akşehir konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Akşehir konumuna ulaşmak 1 sa. 29 dk. kadar zaman alır. Afyon konumundan hareket eden ilk tren 04:41 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 04:41 gösterdiğinde ayrılır. Akşehir konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 sa. 29 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 sa. 29 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 04:41, sonuncusu ise saatler 04:41 gösterdiğinde Afyon konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Akşehir konumuna tren seferleri bulunur?

Akşehir konumuna hareket eden trenler, Afyon konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Afyon konumundan Akşehir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Akşehir konumundan Afyon konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Akşehir konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Akşehir konumundan Afyon konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Afyon konumundan Akşehir konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Afyonkarahisar ile Akşehir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Afyon - Akşehir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Afyon - Akşehir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Afyon - Akşehir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Afyon - Akşehir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Afyonkarahisar şehrinden Akşehir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Afyon'dan Akşehir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Afyon - Akşehir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺7,36 veya ortalama olarak ₺42,09 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺60,01 kadar olabilir.

Akşehir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Akşehir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Afyon - Akşehir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Afyon - Akşehir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Afyon - Akşehir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
6.16kg
Otobüs
6.6kg
Uçak
17.61kg
araba
14.09kg
Afyon ile Akşehir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Afyon şehriyle Akşehir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 6.16kg'dır.
Afyon ile Akşehir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Afyon ve Akşehir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı11.45kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.44kg ve araba yolculuğuna karşı 7.93kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Afyon şehrinden Akşehir şehrine tren bileti ne kadardır?
Afyon şehrinden Akşehir şehrine giden bir tren bileti, ₺50,81'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺50,07 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Afyon ile Akşehir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Afyon ile Akşehir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺50,07'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Afyon ve Akşehir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Afyon şehriyle Akşehir şehri arası mesafe 88,04 km'dir.
Afyon ve Akşehir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Afyon ile Akşehir yolculuk ortalama olarak 1 sa. 29 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 29 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Afyon şehrinden Akşehir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Afyon ile Akşehir arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Afyon konumundan Akşehir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Afyon şehrinden Akşehir şehrine en erken tren 04:41 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Afyon konumundan Akşehir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Afyon şehrinden Akşehir şehrine en son tren 04:41 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Afyon şehrinden Akşehir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺50,07 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Afyon şehrinden Akşehir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Afyon şehrinden Akşehir şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Afyon ile Akşehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Afyon ve Akşehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 29 dk.'dır.
Afyon şehrinden Akşehir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Afyon ile Akşehir arasında doğrudan bir tren vardır.
Afyon ile Akşehir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Afyon şehrinden Akşehir şehrine olan tren yolculuğu 6.16kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Afyon'dan yerele geçin

Trend rotalar

Afyon'dan hafta sonu kaçamakları

Afyon'dan diğer hedefler

Akşehir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar