Akşehir - Afyon arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 10,99TL
Yolculuk süresi 1 sa 31 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 22:01
Son kalkış: 22:01
Mesafe 88km

Akşehir ile Afyon arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi Afyon mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Akşehir konumundan Afyon istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Akşehir ile Afyon arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Akşehir ile Afyon arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Afyon konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Akşehir konumundan Afyon konumuna ortalama tren fiyatları 18,99 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Akşehir konumundan Afyon konumuna fiyatlar yaklaşık 10,99 TL civarındadır.

Akşehir - Afyon arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlar Akşehir ve Afyon konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Afyon konumuna hareket edecek trenlerin Akşehir vaktinde ayrılmaları ve Afyon A.Çetinkaya vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Akşehir konumundan Afyon konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Akşehir konumundan Afyon konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Afyon konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Afyon konumuna hareket eden ilk tren saat 22:06, son tren ise saatler 22:06 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 hour and 15 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 1 hour and 15 minutes gibi bir sürede Afyon konumuna ulaşabilirsiniz.