Banaz - Akşehir arası tren bulun

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Banaz - Akşehir arası tren yolculuğu

Banaz'dan Akşehir'ye tren ile yolculuk 150,94 km'dir ve sürer. Her gün bağlantıları vardır, ilk kalkış 'de ve sonuncusu 'dedir. Banaz'dan Akşehir'ye tren ile en az veya en fazla için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat .

Mesafe150,94 km
KalkışBanaz
VarışAkşehir
Banaz - Akşehir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Banaz - Akşehir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Banaz - Akşehir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Banaz - Akşehir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Tren'a göre Banaz - Akşehir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
10.57kg
Otobüs
11.32kg
Uçak
30.19kg
araba
24.15kg
Banaz ile Akşehir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Banaz şehriyle Akşehir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 10.57kg'dır.
Banaz ile Akşehir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Banaz ve Akşehir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı19.62kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.75kg ve araba yolculuğuna karşı 13.58kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Banaz ve Akşehir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Banaz şehriyle Akşehir şehri arası mesafe 150,94 km'dir.
Banaz şehrinden Akşehir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Banaz ile Akşehir arasında doğrudan bir tren vardır.
Banaz ile Akşehir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Banaz şehrinden Akşehir şehrine olan tren yolculuğu 10.57kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Banaz'dan yerele geçin

Trend rotalar

Banaz'dan diğer hedefler

Akşehir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar