Tren Konya - Akşehir ₺73,45'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺73,45

Konya - Akşehir arası tren yolculuğu

Konya'dan Akşehir'ye tren ile yolculuk 108,09 km'dir ve 2 sa. 49 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:00'de ve sonuncusu 19:00'dedir. Konya'dan Akşehir'ye tren ile en az ₺73,45 veya en fazla ₺78,42 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺73,45.

En düşük fiyat₺73,45
Yolculuk Süresi2 sa. 49 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺73,45
En yüksek fiyat₺78,42
İlk Kalkış19:00
Son Kalkış19:00
Mesafe108,09 km
KalkışKonya
VarışAkşehir
FirmaTCDD

Konya - Akşehir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Konya ile Akşehir arası en ucuz tren biletleri virail

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Konya konumundan Akşehir konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Konya konumundan Akşehir konumuna ortalama tren fiyatları ₺76,21. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Konya konumundan Akşehir konumuna fiyatlar yaklaşık ₺73,45 civarındadır.

Hangi demiryolu şirketleri Konya ile Akşehir arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Konya ile Akşehir arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Trenle Akşehir konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Akşehir konumuna ulaşmak 2 sa. 49 dk. kadar zaman alır. Konya konumundan hareket eden ilk tren 19:00 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 19:00 gösterdiğinde ayrılır. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 2 sa. 49 dk. gibi bir sürede Akşehir konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 2 sa. 49 dk. kadar sürer. Akşehir konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 19:00 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Konya konumunu saatler 19:00 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar Konya ve Akşehir konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Akşehir konumuna hareket eden trenler Konya Tren Garı,Konya Airport, KYA vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Konya konumundan Akşehir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Akşehir konumundan Konya konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Konya konumundan Akşehir konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Konya konumundan Akşehir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Akşehir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - Akşehir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Akşehir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Akşehir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Akşehir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Konya şehrinden Akşehir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Konya'dan Akşehir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Akşehir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺52,83 veya ortalama olarak ₺71,49 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺87,44 kadar olabilir.

Akşehir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Akşehir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - Akşehir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Konya - Akşehir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Konya - Akşehir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
7.57kg
Otobüs
8.11kg
Uçak
21.62kg
araba
17.29kg
Konya ile Akşehir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Konya şehriyle Akşehir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 7.57kg'dır.
Konya ile Akşehir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Konya ve Akşehir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı14.05kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.54kg ve araba yolculuğuna karşı 9.72kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Akşehir şehrine tren bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Akşehir şehrine giden bir tren bileti, ₺76,21'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺73,45 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Akşehir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Akşehir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺73,45'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Akşehir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Akşehir şehri arası mesafe 108,09 km'dir.
Konya ve Akşehir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Akşehir yolculuk ortalama olarak 2 sa. 49 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 49 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden Akşehir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Konya ile Akşehir arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Akşehir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Akşehir şehrine en erken tren 19:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Akşehir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Akşehir şehrine en son tren 19:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Akşehir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺73,45 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Akşehir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Akşehir şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Akşehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Akşehir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 49 dk.'dır.
Konya şehrinden Akşehir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Konya ile Akşehir arasında doğrudan bir tren vardır.
Konya ile Akşehir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Akşehir şehrine olan tren yolculuğu 7.57kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Akşehir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar