Akşehir - Konya arası tren bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17,48TL
Yolculuk süresi 2 sa 28 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 05:32
Son kalkış: 05:32
Mesafe 108km

Akşehir ile Konya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile Akşehir Konya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler Akşehir ile Konya arasında seferler düzenliyor?

Virail, arasında, Akşehir ile Konya arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Konya konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Akşehir konumundan Konya konumuna ortalama tren fiyatları 17,48 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Akşehir konumundan Konya konumuna fiyatlar yaklaşık 17,48 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Akşehir - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
21 TL21 TL21 TL21 TL21 TL21 TL21 TL

Akşehir - Konya arası trenler


Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Konya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler Akşehir konumundan Akşehir vaktinde ayrılır ve buraya Konya vaktinde varırlar.

Akşehir konumundan Konya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Akşehir konumundan Konya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Akşehir konumundan Konya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Konya konumuna hareket eden ilk tren saat 05:06, son tren ise saatler 05:06 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 2 hours and 28 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 2 hours and 28 minutes gibi bir sürede Konya konumuna ulaşabilirsiniz.