Sarayönü - Konya arası tren bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 9,49TL
Yolculuk süresi 56 dak
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 07:04
Son kalkış: 07:04
Mesafe 44km

Virail üzerinden Sarayönü ile Konya arası ucuz biletler

Virail'in sizi Konya mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Sarayönü konumundan Konya istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Sarayönü ile Konya arasında seferler düzenliyor?

Konya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Sarayönü konumundan Konya konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Sarayönü konumundan Konya konumuna ortalama tren fiyatları 9,49 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 9,49 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Sarayönü - Konya arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlar Sarayönü - Konya hattında hizmet vermektedir?

Konya konumuna, Sarayönü vaktinde hareket edip hedefine Konya vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Sarayönü konumundan Konya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Sarayönü konumundan Konya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Konya konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Konya konumuna ortalama yolculuk süresi 56 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 56 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Sarayönü konumundan hareket eden ilk tren saat 07:06 kalkarken, sonuncusu saatler 07:06 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.