Konya - İstanbul arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 104 TL
Yolculuk süresi 4 sa 59 dk
Günlük bağlantılar 30
İlk kalkış: 06:55
Son kalkış: 18:25
Mesafe 463km

Virail üzerinden Konya ile İstanbul arası ucuz biletler

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Konya İstanbul arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Konya ile İstanbul arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Konya ile İstanbul arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Konya konumundan İstanbul konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Konya konumundan İstanbul konumuna 103,50 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 222,75 TL kadardır.

Bilet fiyatı : Konya - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
125,10 TL405,10 TL Tümünü gör 316,35 TL293,75 TL181,86 TL77,72 TL
103,50 TL Tümünü gör Tümünü gör 103,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
133,85 TL134,39 TL134,12 TL130,48 TL121,91 TL130,48 TL133,85 TL

Konya - İstanbul arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan İstanbul konumuna tren seferleri bulunur?

İstanbul konumuna, Konya YHT vaktinde hareket edip hedefine İstanbul(Bakırköy), İstanbul(Bostancı) or İstanbul(Halkalı) vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle Konya konumundan İstanbul konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Konya konumundan İstanbul konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 4 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 4 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Konya konumundan İstanbul konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 4 hours and 42 minutes gibi bir sürede İstanbul konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 5 hours and 9 minutes kadar sürer. İstanbul konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 06:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Konya konumunu saatler 17:11 gösterdiğinde terkeder.