Menemen - Akhisar arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Akhisar şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7,88TL
Yolculuk süresi 1 sa 24 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 07:24
Son kalkış: 18:39
Mesafe 75km

Virail size, Menemen ile Akhisar arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Akhisar mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Menemen konumundan Akhisar istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Menemen ile Akhisar arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Menemen ile Akhisar arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Menemen konumundan Akhisar konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Menemen konumundan Akhisar konumuna 7,88 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Akhisar konumuna biletler ortalama 17,44 TL kadar tutar.

,

Menemen - Akhisar arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Menemen ile Akhisar arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Menemen ve Akhisar konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Akhisar konumuna hareket eden trenler, Menemen konumundan Menemen vaktinde hareket eder ve hedeflerine Akhisar vaktinde ulaşırlar.

Menemen konumundan Akhisar konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Menemen konumundan Akhisar konumuna her gün 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Menemen konumundan Akhisar konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Akhisar konumuna hareket eden ilk tren saati 07:12 iken, sonuncusu saatler 18:12 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 hour and 23 minutes, ama en hızlı trenler sizi Akhisar konumuna 1 hour and 17 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.