Konya - Turgutlu arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 41,46TL
Yolculuk süresi 10 sa 8 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 19:15
Son kalkış: 19:15
Mesafe 424km

Konya ile Turgutlu arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Konya ile Turgutlu arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Konya konumundan Turgutlu konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Konya konumundan Turgutlu konumuna ortalama tren fiyatları 95,71 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 41,46 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Konya - Turgutlu her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 49,98 TL Tümünü gör 49,98 TL49,98 TL Tümünü gör Tümünü gör

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlardan Turgutlu konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Turgutlu konumuna hareket eden trenler, Konya konumundan Konya vaktinde hareket eder ve hedeflerine Turgutlu vaktinde ulaşırlar.

Konya konumundan Turgutlu konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Konya konumundan Turgutlu konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Konya konumundan Turgutlu konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Turgutlu konumuna ortalama yolculuk süresi 10 hours and 5 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 10 hours and 18 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Konya konumundan hareket eden ilk tren saat 19:11 kalkarken, sonuncusu saatler 19:02 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.