Banaz - Menemen arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,15 TL
Yolculuk süresi 5 sa 17 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 04:08
Son kalkış 04:08
Mesafe 234 km

Virail üzerinden Banaz ile Menemen arası ucuz biletler

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Banaz Menemen arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Banaz konumundan Menemen konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 36,17 TL iken, Banaz konumundan Menemen konumuna sadece 36,15 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Banaz ile Menemen arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Trenle, Banaz konumundan Menemen konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ortaklarımız arasında, Banaz ile Menemen arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Banaz - Menemen arası trenler

Banaz konumundan Menemen konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Menemen konumuna ulaşmak 5 sa 17 dk kadar zaman alır. Banaz konumundan hareket eden ilk tren 04:08 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 04:08 gösterdiğinde ayrılır.

Hangi istasyonlardan Menemen konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler Banaz konumundan Banaz vaktinde ayrılır ve buraya Menemen vaktinde varırlar.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Banaz konumundan Menemen konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Menemen konumundan Banaz konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Menemen konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Banaz konumundan Menemen konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.