İzmir - Menemen arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 24 km

İzmir ile Menemen arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi demiryolu şirketleri İzmir ile Menemen arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Menemen arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

İzmir - Menemen arası trenler

Trenle Menemen konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

İzmir Menemen arası hizmet veren tren hattı kadar sürer. İlk tren saat , sonuncusu ise saatler gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlardan Menemen konumuna tren seferleri bulunur?

Menemen konumuna hareket edecek trenlerin İzmir (Basmane) vaktinde ayrılmaları ve Menemen vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

İzmir konumundan Menemen konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Menemen konumundan İzmir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.