İzmir - Menemen arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7,80 TL
Yolculuk süresi 39 dak
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 20:40
Son kalkış 23:10
Mesafe 24 km

İzmir ile Menemen arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

İzmir konumundan Menemen konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İzmir konumundan Menemen konumuna 7,80 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Menemen konumuna biletler ortalama 12,21 TL kadar tutar.

Hangi demiryolu şirketleri İzmir ile Menemen arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Menemen arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

İzmir - Menemen arası trenler

Trenle Menemen konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Menemen konumuna hareket eden ilk tren saati 20:40 iken, sonuncusu saatler 23:10 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 39 dak, ama en hızlı trenler sizi Menemen konumuna 37 dak gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Menemen konumuna tren seferleri bulunur?

Menemen konumuna hareket edecek trenlerin İzmir (Basmane) vaktinde ayrılmaları ve Menemen vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

İzmir konumundan Menemen konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Menemen konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 5 günlük aktarmaları mevcut. 5 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir.

İzmir konumundan Menemen konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 5 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.