Tren İzmir - Menemen ₺11,97'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

İzmir - Menemen arası tren yolculuğu

İzmir'dan Menemen'ye tren ile yolculuk 23,57 km'dir ve 0 sa. 43 dk. sürer. Her gün 3 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:40'de ve sonuncusu 19:55'dedir. İzmir'dan Menemen'ye tren ile en az ₺11,97 veya en fazla ₺31,30 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺11,97.

En düşük fiyat₺11,97
Yolculuk Süresi0 sa. 43 dk.
Günlük Bağlantı3
En düşük fiyat₺11,97
En yüksek fiyat₺31,30
İlk Kalkış06:40
Son Kalkış19:55
Mesafe23,57 km
Kalkışİzmir
VarışMenemen
FirmaTCDD

Virail üzerinden İzmir ile Menemen arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

İzmir konumundan Menemen konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İzmir konumundan Menemen konumuna ₺11,97 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Menemen konumuna biletler ortalama ₺23,75 kadar tutar.

Hangi şirketler sizi İzmir noktasından Menemen istikametine tren ile götürüyor?

Menemen konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Trenle Menemen konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Menemen konumuna ulaşmak 0 sa. 43 dk. kadar zaman alır. İzmir konumundan hareket eden ilk tren 06:40 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 19:55 gösterdiğinde ayrılır. Menemen konumuna hareket eden ilk tren saat 06:40, son tren ise saatler 19:55 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 0 sa. 43 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 0 sa. 42 dk. gibi bir sürede Menemen konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar İzmir ve Menemen konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Menemen konumuna hareket eden trenler, İzmir konumundan Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

İzmir konumundan Menemen konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Menemen konumuna 3 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 3 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Menemen konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Menemen konumundan İzmir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İzmir konumundan Menemen konumuna ulaşmak için günlük 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 3 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
İzmir - Menemen arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Menemen arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Menemen arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Menemen seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

İzmir'dan Menemen'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Menemen tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺0,00 veya ortalama olarak ₺12,96 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺23,20 kadar olabilir.

Menemen konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Menemen konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Menemen seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Menemen arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Menemen CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
1.65kg
Otobüs
1.77kg
Uçak
4.71kg
araba
3.77kg
İzmir ile Menemen arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Menemen şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 1.65kg'dır.
İzmir ile Menemen şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Menemen arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı3.06kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.12kg ve araba yolculuğuna karşı 2.12kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Menemen şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Menemen şehrine giden bir tren bileti, ₺23,75'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺11,97 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Menemen arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Menemen arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺11,97'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Menemen arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Menemen şehri arası mesafe 23,57 km'dir.
İzmir ve Menemen arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Menemen yolculuk ortalama olarak 0 sa. 43 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 42 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Menemen şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Menemen arası günde ortalama 3 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Menemen istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Menemen şehrine en erken tren 06:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Menemen istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Menemen şehrine en son tren 19:55 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Menemen şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺11,97 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Menemen şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Menemen şehrine gitmek için ortalama 3 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Menemen arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Menemen arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 42 dk.'dır.
İzmir şehrinden Menemen şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Menemen arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Menemen arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Menemen şehrine olan tren yolculuğu 1.65kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Menemen iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar