İzmir - Menemen arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 5 TL
Yolculuk süresi 44 dak
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış: 06:40
Son kalkış: 20:15
Mesafe 24km

Virail size, İzmir ile Menemen arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İzmir ile Menemen arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Menemen arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

İzmir konumundan Menemen konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İzmir konumundan Menemen konumuna 4,50 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Menemen konumuna biletler ortalama 13,75 TL kadar tutar.

,

İzmir - Menemen arası trenler


İzmir Menemen arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar İzmir ve Menemen konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Menemen konumuna hareket edecek trenlerin İzmir (Basmane) vaktinde ayrılmaları ve Menemen vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

İzmir konumundan Menemen konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Menemen konumuna her gün 9 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İzmir konumundan Menemen konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Menemen konumuna ortalama yolculuk süresi 44 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 44 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. İzmir konumundan hareket eden ilk tren saat 06:11 kalkarken, sonuncusu saatler 20:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.