İzmir - Uşak arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 21 TL
Yolculuk süresi 5 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 20:15
Son kalkış: 20:15
Mesafe 199km

Virail üzerinden İzmir ile Uşak arası ucuz biletler

Virail ile İzmir Uşak istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler sizi İzmir noktasından Uşak istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, İzmir ile Uşak arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Uşak konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İzmir konumundan Uşak konumuna 20,98 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Uşak konumuna biletler ortalama 35,98 TL kadar tutar.

,

Bilet fiyatı : İzmir - Uşak her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
30 TL Tümünü gör Tümünü gör 35 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İzmir - Uşak arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlar İzmir - Uşak hattında hizmet vermektedir?

Uşak konumuna hareket eden trenler İzmir (Basmane) vaktinde hareket eder ve oraya Uşak vaktinde ulaşır.

İzmir konumundan Uşak konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Uşak konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Uşak konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Uşak konumuna hareket eden ilk tren saat 20:11, son tren ise saatler 20:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 5 hours and 35 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 5 hours and 35 minutes gibi bir sürede Uşak konumuna ulaşabilirsiniz.