Tren İzmir - Uşak ₺16,75'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

İzmir - Uşak arası tren yolculuğu

İzmir'dan Uşak'ye tren ile yolculuk 199,54 km'dir ve 5 sa. 45 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:55'de ve sonuncusu 19:55'dedir. İzmir'dan Uşak'ye tren ile en az ₺16,75 veya en fazla ₺67,38 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺16,75.

En düşük fiyat₺16,75
Yolculuk Süresi5 sa. 45 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺16,75
En yüksek fiyat₺67,38
İlk Kalkış19:55
Son Kalkış19:55
Mesafe199,54 km
Kalkışİzmir
VarışUşak
FirmaTCDD

Izmir - Uşak Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

İzmir ile Uşak arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İzmir konumundan Uşak konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

İzmir konumundan Uşak konumuna ortalama tren fiyatları ₺62,22. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İzmir konumundan Uşak konumuna fiyatlar yaklaşık ₺16,75 civarındadır.

Hangi şirketler İzmir ile Uşak arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Uşak arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

İzmir konumundan Uşak konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Uşak konumuna hareket eden ilk tren saat 19:55 sonuncusu ise 19:55 kalkar. İzmir konumundan Uşak konumuna gitmek için gereken süre 5 sa. 45 dk.. Uşak konumuna ortalama yolculuk süresi 5 sa. 45 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 5 sa. 45 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. İzmir konumundan hareket eden ilk tren saat 19:55 kalkarken, sonuncusu saatler 19:55 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Uşak konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Uşak konumuna hareket eden trenler Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket eder ve oraya Usak Airport vaktinde ulaşır.

Trenle İzmir konumundan Uşak konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

İzmir konumundan Uşak konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Uşak konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, İzmir konumundan Uşak konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İzmir konumundan Uşak konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Izmir ile Uşak arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İzmir - Uşak arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Uşak arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Uşak arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Uşak seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Izmir şehrinden Uşak şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İzmir'dan Uşak'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Uşak tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺20,62 veya ortalama olarak ₺47,51 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺63,88 kadar olabilir.

Uşak konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Uşak konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Uşak seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Uşak arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Uşak CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
13.97kg
Otobüs
14.97kg
Uçak
39.91kg
araba
31.93kg
İzmir ile Uşak arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Uşak şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 13.97kg'dır.
İzmir ile Uşak şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Uşak arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı25.94kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1kg ve araba yolculuğuna karşı 17.96kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Uşak şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Uşak şehrine giden bir tren bileti, ₺62,22'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺16,75 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Uşak arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Uşak arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺16,75'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Uşak arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Uşak şehri arası mesafe 199,54 km'dir.
İzmir ve Uşak arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Uşak yolculuk ortalama olarak 5 sa. 45 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 5 sa. 45 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Uşak şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Uşak arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Uşak istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Uşak şehrine en erken tren 19:55 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Uşak istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Uşak şehrine en son tren 19:55 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Uşak şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺16,75 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Uşak şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Uşak şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Uşak arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Uşak arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 5 sa. 45 dk.'dır.
İzmir şehrinden Uşak şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Uşak arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Uşak arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Uşak şehrine olan tren yolculuğu 13.97kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Uşak iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar