İzmir - Uşak arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,15 TL
Yolculuk süresi 5 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 23:10
Son kalkış 23:10
Mesafe 199 km

İzmir ile Uşak arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İzmir konumundan Uşak konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

İzmir konumundan Uşak konumuna ortalama tren fiyatları 36,17 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 36,15 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

İzmir ile Uşak arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Trenle Uşak konumundan İzmir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Uşak konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör Tümünü gör 38,18 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İzmir - Uşak arası trenler

Trenle Uşak konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

İzmir Uşak arası hizmet veren tren hattı 5 sa 35 dk kadar sürer. İlk tren saat 23:10, sonuncusu ise saatler 23:10 gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlar İzmir - Uşak hattında hizmet vermektedir?

Uşak konumuna hareket edecek trenlerin İzmir (Basmane) vaktinde ayrılmaları ve Uşak vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

İzmir konumundan Uşak konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Uşak konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir.

İzmir konumundan Uşak konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.