Afyon - İzmir arası tren bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 29,97TL
Yolculuk süresi 7 sa 41 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 23:06
Son kalkış: 23:06
Mesafe 298km

Afyon ile İzmir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Afyon İzmir arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Afyon ile İzmir arasında seferler düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Afyon konumundan İzmir konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Afyon konumundan İzmir konumuna 29,97 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 30,47 TL kadardır.

Bilet fiyatı : Afyon - İzmir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
30,97 TL30,97 TL30,97 TL30,97 TL30,97 TL30,97 TL30,97 TL

Afyon - İzmir arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Afyon - İzmir hattında hizmet vermektedir?

İzmir konumuna hareket eden trenler, Afyon konumundan Afyon A.Çetinkaya vaktinde hareket eder ve hedeflerine İzmir (Basmane) vaktinde ulaşırlar.

Afyon konumundan İzmir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Afyon konumundan İzmir konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Afyon konumundan İzmir konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 8 hours and 1 minute gibi bir sürede İzmir konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 8 hours and 1 minute kadar sürer. İzmir konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 23:06 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Afyon konumunu saatler 23:06 gösterdiğinde terkeder.