Akhisar - İzmir arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


İzmir şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 8,87TL
Yolculuk süresi 2 sa 21 dk
Günlük bağlantılar 35
İlk kalkış: 07:15
Son kalkış: 20:21
Mesafe 83km

Akhisar ile İzmir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Akhisar ile İzmir arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Akhisar ile İzmir arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Akhisar konumundan İzmir konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Akhisar konumundan İzmir konumuna 8,87 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü İzmir konumuna biletler ortalama 17,92 TL kadar tutar.

,

Akhisar - İzmir arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan İzmir konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

İzmir konumuna hareket eden trenler Akhisar vaktinde hareket eder ve oraya İzmir (Basmane) vaktinde ulaşır.

Akhisar konumundan İzmir konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Akhisar konumundan İzmir konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 3 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 3 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Akhisar konumundan İzmir konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 2 hours and 18 minutes gibi bir sürede İzmir konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 2 hours and 31 minutes kadar sürer. İzmir konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 07:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Akhisar konumunu saatler 20:11 gösterdiğinde terkeder.