Tren Adapazarı - İstanbul ₺20,99'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Adapazarı - İstanbul arası tren yolculuğu

Adapazarı'dan İstanbul'ye tren ile yolculuk 125,04 km'dir ve 1 sa. 16 dk. sürer. Her gün 52 bağlantıları vardır, ilk kalkış 04:26'de ve sonuncusu 22:40'dedir. Adapazarı'dan İstanbul'ye tren ile en az ₺20,99 veya en fazla ₺70,51 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺20,99.

En düşük fiyat₺20,99
Yolculuk Süresi1 sa. 16 dk.
Günlük Bağlantı52
En düşük fiyat₺20,99
En yüksek fiyat₺70,51
İlk Kalkış04:26
Son Kalkış22:40
Mesafe125,04 km
KalkışAdapazarı
Varışİstanbul
FirmaTCDD

Adapazarı - Istanbul Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Adapazarı ile İstanbul arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Adapazarı konumundan İstanbul konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺47,86 iken, Adapazarı konumundan İstanbul konumuna sadece ₺20,99 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Adapazarı ile İstanbul arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Adapazarı ile İstanbul arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

İstanbul konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

İstanbul konumuna hareket eden ilk tren saat 04:26 sonuncusu ise 22:40 kalkar. Adapazarı konumundan İstanbul konumuna gitmek için gereken süre 1 sa. 16 dk.. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 0 sa. 50 dk. gibi bir sürede İstanbul konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 sa. 16 dk. kadar sürer. İstanbul konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 04:26 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Adapazarı konumunu saatler 22:40 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan İstanbul konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

İstanbul konumuna hareket eden trenler vaktinde hareket eder ve oraya Istanbul, Büyük Otogari,Istanbul Airport (IST) vaktinde ulaşır.

Adapazarı konumundan İstanbul konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Adapazarı konumundan İstanbul konumuna 52 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 52 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer İstanbul konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle İstanbul konumundan Adapazarı konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Adapazarı konumundan İstanbul konumuna ulaşmak için günlük 52 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 52 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Adapazarı ile Istanbul arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Adapazarı - İstanbul arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adapazarı - İstanbul arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adapazarı - İstanbul arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adapazarı - İstanbul seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Adapazarı şehrinden Istanbul şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Adapazarı'dan İstanbul'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adapazarı - İstanbul tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺14,91 veya ortalama olarak ₺30,77 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺41,97 kadar olabilir.

İstanbul konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İstanbul konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adapazarı - İstanbul seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adapazarı - İstanbul arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adapazarı - İstanbul CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
8.75kg
Otobüs
9.38kg
Uçak
25.01kg
araba
20.01kg
Adapazarı ile İstanbul arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adapazarı şehriyle İstanbul şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 8.75kg'dır.
Adapazarı ile İstanbul şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adapazarı ve İstanbul arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı16.26kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.63kg ve araba yolculuğuna karşı 11.26kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adapazarı şehrinden İstanbul şehrine tren bileti ne kadardır?
Adapazarı şehrinden İstanbul şehrine giden bir tren bileti, ₺47,86'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺20,99 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adapazarı ile İstanbul arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adapazarı ile İstanbul arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺20,99'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adapazarı ve İstanbul arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adapazarı şehriyle İstanbul şehri arası mesafe 125,04 km'dir.
Adapazarı ve İstanbul arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adapazarı ile İstanbul yolculuk ortalama olarak 1 sa. 16 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 50 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adapazarı şehrinden İstanbul şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adapazarı ile İstanbul arası günde ortalama 52 bağlantı bulunur.
Adapazarı konumundan İstanbul istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adapazarı şehrinden İstanbul şehrine en erken tren 04:26 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adapazarı konumundan İstanbul istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adapazarı şehrinden İstanbul şehrine en son tren 22:40 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adapazarı şehrinden İstanbul şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺20,99 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adapazarı şehrinden İstanbul şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adapazarı şehrinden İstanbul şehrine gitmek için ortalama 52 doğrudan bağlantı vardır.
Adapazarı ile İstanbul arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adapazarı ve İstanbul arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 50 dk.'dır.
Adapazarı şehrinden İstanbul şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adapazarı ile İstanbul arasında doğrudan bir tren vardır.
Adapazarı ile İstanbul arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adapazarı şehrinden İstanbul şehrine olan tren yolculuğu 8.75kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adapazarı'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adapazarı'dan diğer hedefler

İstanbul iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar