Tren İstanbul - Adapazarı ₺20,99'den başlayan fiyatlar

21/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

İstanbul - Adapazarı arası tren yolculuğu

İstanbul'dan Adapazarı'ye tren ile yolculuk 125,04 km'dir ve 1 sa. 17 dk. sürer. Her gün 41 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:25'de ve sonuncusu 23:31'dedir. İstanbul'dan Adapazarı'ye tren ile en az ₺20,99 veya en fazla ₺70,51 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺20,99.

En düşük fiyat₺20,99
Yolculuk Süresi1 sa. 17 dk.
Günlük Bağlantı41
En düşük fiyat₺20,99
En yüksek fiyat₺70,51
İlk Kalkış06:25
Son Kalkış23:31
Mesafe125,04 km
Kalkışİstanbul
VarışAdapazarı
FirmaTCDD

Istanbul - Adapazarı Tren saatleri

Ayrılış tarihi
21 May 2024 Salı

Virail üzerinden İstanbul ile Adapazarı arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İstanbul konumundan Adapazarı konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Adapazarı konumuna ortalama tren fiyatları ₺46,39. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İstanbul konumundan Adapazarı konumuna fiyatlar yaklaşık ₺20,99 civarındadır.

İstanbul ile Adapazarı arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Adapazarı arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Trenle Adapazarı konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Adapazarı konumuna ulaşmak 1 sa. 17 dk. kadar zaman alır. İstanbul konumundan hareket eden ilk tren 06:25 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 23:31 gösterdiğinde ayrılır. Adapazarı konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 sa. 17 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 0 sa. 50 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:25, sonuncusu ise saatler 23:31 gösterdiğinde İstanbul konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar İstanbul - Adapazarı hattında hizmet vermektedir?

Adapazarı konumuna hareket eden trenler Istanbul Airport (IST),Istanbul, Büyük Otogari vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

İstanbul konumundan Adapazarı konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Adapazarı konumuna 41 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 41 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Adapazarı konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Adapazarı konumundan İstanbul konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İstanbul konumundan Adapazarı konumuna ulaşmak için günlük 41 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 41 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Adapazarı arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Adapazarı arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Adapazarı arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Adapazarı arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Adapazarı seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Istanbul şehrinden Adapazarı şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İstanbul'dan Adapazarı'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Adapazarı tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺15,28 veya ortalama olarak ₺29,88 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺38,47 kadar olabilir.

Adapazarı konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Adapazarı konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Adapazarı seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Adapazarı arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İstanbul - Adapazarı CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
8.75kg
Otobüs
9.38kg
Uçak
25.01kg
araba
20.01kg
İstanbul ile Adapazarı arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İstanbul şehriyle Adapazarı şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 8.75kg'dır.
İstanbul ile Adapazarı şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İstanbul ve Adapazarı arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı16.26kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.63kg ve araba yolculuğuna karşı 11.26kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Adapazarı şehrine tren bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Adapazarı şehrine giden bir tren bileti, ₺46,39'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺20,99 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Adapazarı arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Adapazarı arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺20,99'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Adapazarı arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Adapazarı şehri arası mesafe 125,04 km'dir.
İstanbul ve Adapazarı arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Adapazarı yolculuk ortalama olarak 1 sa. 17 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 50 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Adapazarı şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İstanbul ile Adapazarı arası günde ortalama 41 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Adapazarı istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Adapazarı şehrine en erken tren 06:25 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Adapazarı istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Adapazarı şehrine en son tren 23:31 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Adapazarı şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺20,99 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Adapazarı şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Adapazarı şehrine gitmek için ortalama 41 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Adapazarı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Adapazarı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 50 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Adapazarı şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İstanbul ile Adapazarı arasında doğrudan bir tren vardır.
İstanbul ile Adapazarı arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Adapazarı şehrine olan tren yolculuğu 8.75kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul'dan diğer hedefler

Adapazarı iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar