İstanbul - Adapazarı arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 28,79 TL
Yolculuk süresi 1 sa 37 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış 19:35
Son kalkış 00:15
Mesafe 125 km

İstanbul ile Adapazarı arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

İstanbul konumundan Adapazarı konumuna tren bilet ücretleri nedir?

İstanbul konumundan Adapazarı konumuna ortalama tren fiyatları 29,25 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İstanbul konumundan Adapazarı konumuna fiyatlar yaklaşık 28,79 TL civarındadır.

Hangi şirketler İstanbul ile Adapazarı arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, İstanbul ile Adapazarı arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

58,50 TL 52,39 TL 53,12 TL 53,12 TL Tümünü gör Tümünü gör 52,39 TL

İstanbul - Adapazarı arası trenler

İstanbul konumundan Adapazarı konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Adapazarı konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 sa 37 dk sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 sa 33 dk yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 19:35, sonuncusu ise saatler 00:15 gösterdiğinde İstanbul konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar İstanbul - Adapazarı hattında hizmet vermektedir?

Adapazarı konumuna hareket edecek trenlerin İstanbul (Pendik) vaktinde ayrılmaları ve Mithatpaşa and Adapazarı vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

İstanbul Adapazarı arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Trenle İstanbul konumundan Adapazarı konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Adapazarı konumundan İstanbul konumuna gitmek isterseniz, 8 günlük aktarmaları mevcut. 8 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Adapazarı konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

İstanbul konumundan Adapazarı konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 8 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 8 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.