İstanbul - Adana arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 129 TL
Yolculuk süresi 12 sa 46 dk
Günlük bağlantılar 12
İlk kalkış: 06:40
Son kalkış: 07:38
Mesafe 709km

Virail üzerinden İstanbul ile Adana arası ucuz biletler

Virail'in sizi Adana mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. İstanbul konumundan Adana istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler İstanbul ile Adana arasında seferler düzenliyor?

Virail, arasında, İstanbul ile Adana arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

İstanbul konumundan Adana konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Adana konumuna ortalama tren fiyatları 413,04 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İstanbul konumundan Adana konumuna fiyatlar yaklaşık 128,93 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : İstanbul - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
228 TL Tümünü gör 101 TL Tümünü gör 480 TL121 TL Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör 88 TL Tümünü gör 88 TL95 TL Tümünü gör

İstanbul - Adana arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Eğer trende uzun saatler geçirmek istemiyorsanız, uçakla yolculuğu düşünebilirsiniz. Özellikle erken rezervsayon yapabileceğiniz durumlarda Adana konumuna uçmak bir hayli uygun olacaktır.

Hangi istasyonlardan Adana konumuna tren seferleri bulunur?

Adana konumuna, İstanbul(Halkalı), İstanbul(Bakırköy) or İstanbul(Bostancı) vaktinde hareket edip hedefine Şakirpaşa or Adana vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

İstanbul konumundan Adana konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Adana konumuna her gün 6 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 6 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İstanbul konumundan Adana konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Adana konumuna trenle ulaşmak ortalama 12 hours and 48 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 12 hours and 11 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:12, sonuncusu ise saatler 07:12 gösterdiğinde İstanbul konumundan hareket eder.