Tren İstanbul - Adana ₺166,05'den başlayan fiyatlar

14/07/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün Daha
Yarın Daha
2 gün Daha
3 gün Daha

İstanbul - Adana arası tren yolculuğu

İstanbul'dan Adana'ye tren ile yolculuk 709,57 km'dir ve 12 sa. 46 dk. sürer. Her gün 6 bağlantıları vardır, ilk kalkış 09:40'de ve sonuncusu 10:38'dedir. İstanbul'dan Adana'ye tren ile en az ₺166,05 veya en fazla ₺365,79 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺166,05.

En düşük fiyat₺166,05
Yolculuk Süresi12 sa. 46 dk.
Günlük Bağlantı6
En düşük fiyat₺166,05
En yüksek fiyat₺365,79
İlk Kalkış09:40
Son Kalkış10:38
Mesafe709,57 km
Kalkışİstanbul
VarışAdana
FirmaTCDD

İstanbul - Adana Tren saatleri

Ayrılış tarihi
14 Tem 2024 Pazar

Virail üzerinden İstanbul ile Adana arası ucuz biletler

Virail'in sizi Adana mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. İstanbul konumundan Adana istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

İstanbul konumundan Adana konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İstanbul konumundan Adana konumuna ₺166,05 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Adana konumuna biletler ortalama ₺282,03 kadar tutar.

Hangi demiryolu şirketleri İstanbul ile Adana arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Adana konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

İstanbul konumundan Adana konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Adana konumuna hareket eden ilk tren saat 09:40 sonuncusu ise 10:38 kalkar. İstanbul konumundan Adana konumuna gitmek için gereken süre 12 sa. 46 dk.. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 12 sa. 11 dk. gibi bir sürede Adana konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 12 sa. 46 dk. kadar sürer. Adana konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 09:40 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İstanbul konumunu saatler 10:38 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan Adana konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Adana konumuna hareket edecek trenlerin Istanbul, Büyük Otogari,Istanbul Airport (IST) vaktinde ayrılmaları ve Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

İstanbul konumundan Adana konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Adana konumundan İstanbul konumuna gitmek isterseniz, 6 günlük aktarmaları mevcut. 0 güzergahlarının direkt, 6 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Adana konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Adana konumundan İstanbul konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

İstanbul ile Adana arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Adana arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Adana arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Adana arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Adana seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

İstanbul şehrinden Adana şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İstanbul'dan Adana'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Adana tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺120,39 veya ortalama olarak ₺146,80 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺167,15 kadar olabilir.

Adana konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Adana konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Adana seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Adana arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İstanbul - Adana CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
49.67kg
Otobüs
53.22kg
Uçak
141.91kg
araba
113.53kg
İstanbul ile Adana arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İstanbul şehriyle Adana şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 49.67kg'dır.
İstanbul ile Adana şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İstanbul ve Adana arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı92.24kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 3.55kg ve araba yolculuğuna karşı 63.86kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Adana şehrine tren bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Adana şehrine giden bir tren bileti, ₺282,03'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺166,05 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Adana arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Adana arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺166,05'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Adana arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Adana şehri arası mesafe 709,57 km'dir.
İstanbul ve Adana arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Adana yolculuk ortalama olarak 12 sa. 46 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 12 sa. 11 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Adana şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İstanbul ile Adana arası günde ortalama 6 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Adana istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Adana şehrine en erken tren 09:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Adana istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Adana şehrine en son tren 10:38 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Adana şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺166,05 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul ile Adana arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Adana arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 12 sa. 11 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Adana şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İstanbul ile Adana arasında doğrudan bir tren vardır.
İstanbul ile Adana arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Adana şehrine olan tren yolculuğu 49.67kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul'dan diğer hedefler

Adana iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar