İstanbul - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Adana şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 102,78TL
Yolculuk süresi 16 saat
Günlük bağlantılar 115
İlk kalkış: 00:15
Son kalkış: 23:59
Mesafe 709km

İstanbul konumundan Adana konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Adana konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Adana konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Adana konumuna 16,00 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 32,71 TL civarındadır.

Adana konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

İstanbul konumundan Adana konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Alibeyköy Otogarı, Esenler Otogarı and İSTANBUL (Esenler) ve Adana Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
808 TL260 TL226 TL295 TL154 TL253 TL844 TL
Tümünü gör Tümünü gör 128 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Adana iline otobüsler


Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

İstanbul konumundan Adana konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Adana konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle İstanbul konumundan Adana konumuna ulaşmak ortlama 14 hours and 53 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 13 hours olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 00:03 olduğunda ,sonuncusu ise 23:07 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs firmaları İstanbul - Adana güzergahında hizmet vermektedir?

İstanbul konumundan Adana konumuna, ortaklarımızdan Özkaymak, Cizre Nuh İtimat, Lider Siirt Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Ben Turizm, Şanlıurfa Astor, Hassoy Turizm, Metro Turizm and Kontur Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.