Otobüs İstanbul - Amasya ₺344,80'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺344,80

İstanbul - Amasya arası otobüs yolculuğu

İstanbul'dan Amasya'ye otobüs ile yolculuk 580,99 km'dir ve 10 sa. 14 dk. sürer. Her gün 4 bağlantıları vardır, ilk kalkış 12:00'de ve sonuncusu 20:20'dedir. İstanbul'dan Amasya'ye otobüs ile en az ₺344,80 veya en fazla ₺403,16 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺344,80.

En düşük fiyat₺344,80
Yolculuk Süresi10 sa. 14 dk.
Günlük Bağlantı4
En düşük fiyat₺344,80
En yüksek fiyat₺403,16
İlk Kalkış12:00
Son Kalkış20:20
Mesafe580,99 km
Kalkışİstanbul
VarışAmasya
FirmaMetro Turizm

Istanbul - Amasya Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail ile İstanbul konumundan Amasya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer İstanbul konumundan Amasya konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

İstanbul konumundan Amasya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Amasya konumuna, sadece ₺344,80 gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat ₺388,98 civarındadır.

İstanbul - Amasya hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İstanbul Amasya arası yolculuk 10 sa. 14 dk. kadar sürer. İlk otobüs İstanbul konumundan 12:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 20:20 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Amasya konumuna hareket eden ilk otobüs saat 12:00 kalkarken, sonuncusu saatler 20:20 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 10 sa. 14 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :9 sa. 40 dk. kadar düşürür.

İstanbul konumundan Amasya konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Amasya konumuna seyahatleriniz için her gün 4 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 4 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Her gün, İstanbul konumundan Amasya konumuna otobüsle 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Amasya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Amasya arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Amasya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Amasya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Amasya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Istanbul şehrinden Amasya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İstanbul'den Amasya'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Amasya otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺199,00, ortalama ₺352,38 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺481,95 kadar olabilir.

Amasya konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Amasya konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Amasya seyahatinde Metro Turizm tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Amasya arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Metro Turizm
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
food_and_drink Yeme - içme check

Otobüs'a göre İstanbul - Amasya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
40.67kg
Otobüs
43.57kg
Uçak
116.2kg
araba
92.96kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Amasya şehrine otobüs bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Amasya şehrine giden bir otobüs bileti, ₺388,98'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺344,80 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Amasya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Amasya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺344,80'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Amasya arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Amasya şehri arası mesafe 580,99 km'dir.
İstanbul ve Amasya arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Amasya yolculuk ortalama olarak 10 sa. 14 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 9 sa. 40 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Amasya şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
İstanbul ile Amasya arası günde ortalama 4 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Amasya istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Amasya şehrine en erken otobüs 12:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Amasya istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Amasya şehrine en son otobüs 20:20 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Amasya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺344,80 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Amasya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Amasya şehrine gitmek için ortalama 4 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Amasya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Amasya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 9 sa. 40 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Amasya şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, İstanbul ile Amasya arasında doğrudan bir otobüs vardır.
İstanbul ile Amasya arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Amasya şehrine olan otobüs yolculuğu 43.57kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

İstanbul'dan diğer hedefler

Amasya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar