• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Amasya - Ankara arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Ankara şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Amasya konumundan Ankara konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Amasya Ankara arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Amasya konumundan Ankara konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Amasya konumundan Ankara konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 61,05 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 57,49 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Seyahat Detayları

En iyi fiyat 57,49 TL
Yolculuk süresi 5 sa 34 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 17:30
Son kalkış 23:59
Mesafe 265 km
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 6 sa 30 dk
Amasya Otogarı - Aşti
16:00 - 22:30
57,49 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 6 sa 30 dk
Amasya Otogarı - Aşti
17:00 - 23:30
57,49 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 5 sa 1 dk
Amasya Otogarı - Aşti
23:59 - 05:00
57,49 TL

Amasya konumundan Ankara konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs Amasya konumundan saatler 17:30 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:59 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 5 sa 34 dk iken, en hızlı seferler sizi :5 sa 1 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Amasya Ankara arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Amasya konumundan Ankara konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Amasya konumundan Ankara konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 3 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Amasya konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 3 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Kalkış istasyonları

Amasya Otogarı

Varış istasyonları

Aşti
Logo