İstanbul - Manisa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 81 TL
Yolculuk süresi 7 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 95
İlk kalkış: 00:20
Son kalkış: 23:59
Mesafe 297km

İstanbul konumundan Manisa konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Manisa arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Manisa konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 51,19 TL iken, İstanbul konumundan Manisa konumuna, 12,65 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Manisa konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

İstanbul konumundan Dudullu Ataşehir, İSTANBUL (Alibeyköy), İSTANBUL (Esenler) and Alibeyköy Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Manisa konumundaki MANİSA and Manisa Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Manisa her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
73 TL73 TL Tümünü gör Tümünü gör 73 TL Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul Manisa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

İstanbul konumundan Manisa konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Gün içinde İstanbul Manisa arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Manisa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 27 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 27 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul konumundan Manisa konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 7 hours and 14 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Manisa konumuna 6 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 01:03 olduğunda sonuncusu ise saat 23:09 olduğunda istasyondan ayrılır.

Otobüs ile İstanbul - Manisa: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

İstanbul konumundan Manisa konumuna, ortaklarımızdan Balıkesir Uludağ, Metro Turizm and Pamukkale Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.