İstanbul - Manisa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Manisa şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 77,86TL
Yolculuk süresi 7 sa 48 dk
Günlük bağlantılar 95
İlk kalkış: 00:20
Son kalkış: 23:59
Mesafe 297km

İstanbul konumundan Manisa konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Manisa arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Manisa konumuna otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Manisa konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

İstanbul konumundan Dudullu Ataşehir, İSTANBUL (Alibeyköy) and İSTANBUL (Esenler) istasyonundan hareket eden otobüsler, Manisa konumundaki MANİSA istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Manisa her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 86 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

İstanbul Manisa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

İstanbul konumundan Manisa konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Manisa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 6 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 6 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul - Manisa hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 01:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 7 hours and 2 minutes iken, en hızlı seferler sizi 6 hours and 35 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

İstanbul - Manisa hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Balıkesir Uludağ, Metro Turizm and Pamukkale Turizm şirketi de, virailin İstanbul konumundan Manisa konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.