İstanbul - Manisa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 88,47 TL
Yolculuk süresi 7 sa 41 dk
Günlük bağlantılar 11
İlk kalkış 12:00
Son kalkış 23:20
Mesafe 297 km

İstanbul konumundan Manisa konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer İstanbul konumundan Manisa konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

İstanbul konumundan Manisa konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Manisa konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 152,84 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 60,41 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bilet fiyatı : - her gün

154,71 TL 186,42 TL Tümünü gör Tümünü gör 88,56 TL 88,47 TL 125,01 TL

İstanbul ilinden Manisa iline otobüsler

Manisa konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle İstanbul konumundan Manisa konumuna ulaşmak ortlama 7 sa 42 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :4 sa 40 dk olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 18:00 olduğunda ,sonuncusu ise 23:20 olduğunda hareket eder.

İstanbul Manisa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

İstanbul konumundan Manisa konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Manisa konumuna seyahatleriniz için her gün 10 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 10 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

İstanbul konumundan Manisa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 10 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 10 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.