İstanbul - Şanlıurfa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 244 TL
Yolculuk süresi 19 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 66
İlk kalkış: 01:28
Son kalkış: 23:59
Mesafe 950km

İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 88,72 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 26,74 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Otobüsle Şanlıurfa konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul - Şanlıurfa istikametindeki otobüs hatları Harem Otogarı istasyonundan kalkar ve Şanlıurfa Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

İstanbul ilinden Şanlıurfa iline otobüsler


Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Şanlıurfa arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Şanlıurfa konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Şanlıurfa konumuna hareket eden ilk otobüs saat 10:09 kalkarken, sonuncusu saatler 15:09 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 18 hours and 55 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 15 hours kadar düşürür.

Otobüs ile İstanbul - Şanlıurfa: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna Can Diyarbakır Turizm, Özlem Cizre Nuh, Öz Diyarbakir, Şanlıurfa Astor, Yeni Diyarbakır Seyahat and Star Mardin Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.