İstanbul - Şanlıurfa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 133,76 TL
Yolculuk süresi 17 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 13:20
Son kalkış 13:20
Mesafe 950 km

İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna 133,76 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 136,49 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 295,48 TL Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Şanlıurfa iline otobüsler

İstanbul - Şanlıurfa hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna ulaşmak ortlama 17 sa 40 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :17 sa 40 dk olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 13:20 olduğunda ,sonuncusu ise 13:20 olduğunda hareket eder.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Şanlıurfa konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Şanlıurfa konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

İstanbul konumundan Şanlıurfa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.