Otobüs Niğde - Konya ₺150,95'den başlayan fiyatlar

15/07/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün Daha
Yarın Daha
2 gün Daha
3 gün Daha

Niğde - Konya arası otobüs yolculuğu

Niğde'dan Konya'ye otobüs ile yolculuk 193,02 km'dir ve 3 sa. 43 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 16:00'de ve sonuncusu 17:00'dedir. Niğde'dan Konya'ye otobüs ile en az ₺150,95 veya en fazla ₺204,89 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺150,95.

En düşük fiyat₺150,95
Yolculuk Süresi3 sa. 43 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺150,95
En yüksek fiyat₺204,89
İlk Kalkış16:00
Son Kalkış17:00
Mesafe193,02 km
KalkışNiğde
VarışKonya
FirmaKâmil Koç

Niğde - Konya Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
15 Tem 2024 Pazartesi

Virail ile Niğde konumundan Konya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer Niğde konumundan Konya konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Niğde konumundan Konya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Niğde konumundan Konya konumuna, sadece ₺150,95 gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat ₺182,99 civarındadır.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Niğde Konya arası yolculuk 3 sa. 43 dk. kadar sürer. İlk otobüs Niğde konumundan 16:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 17:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Konya konumuna hareket eden ilk otobüs saat 16:00 kalkarken, sonuncusu saatler 17:00 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 3 sa. 43 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :3 sa. 40 dk. kadar düşürür.

Niğde konumundan Konya konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Niğde konumundan Konya konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 1 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Niğde konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 1 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Niğde ile Konya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Niğde - Konya arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Niğde - Konya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Niğde - Konya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Niğde - Konya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Niğde şehrinden Konya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Niğde'den Konya'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Niğde - Konya otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺125,55, ortalama ₺165,56 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺204,89 kadar olabilir.

Konya konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Konya konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Niğde - Konya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
13.51kg
Otobüs
14.48kg
Uçak
38.6kg
araba
30.88kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Niğde şehrinden Konya şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Niğde şehrinden Konya şehrine giden bir otobüs bileti, ₺182,99'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺150,95 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Niğde ile Konya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Niğde ile Konya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺150,95'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Niğde ve Konya arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Niğde şehriyle Konya şehri arası mesafe 193,02 km'dir.
Niğde ve Konya arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Niğde ile Konya yolculuk ortalama olarak 3 sa. 43 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 40 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Niğde şehrinden Konya şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Niğde ile Konya arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Niğde konumundan Konya istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Niğde şehrinden Konya şehrine en erken otobüs 16:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Niğde konumundan Konya istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Niğde şehrinden Konya şehrine en son otobüs 17:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Niğde şehrinden Konya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺150,95 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Niğde şehrinden Konya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Niğde şehrinden Konya şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Niğde ile Konya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Niğde ve Konya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 40 dk.'dır.
Niğde şehrinden Konya şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Niğde ile Konya arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Niğde ile Konya arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Niğde şehrinden Konya şehrine olan otobüs yolculuğu 14.48kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Niğde'dan yerele geçin

Trend rotalar

Niğde'dan hafta sonu kaçamakları

Niğde'dan diğer hedefler

Konya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar