• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Niğde - Kayseri arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Kayseri şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Niğde konumundan Kayseri konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Niğde konumundan Kayseri konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Niğde konumundan Kayseri konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Niğde konumundan Kayseri konumuna ortalama otobüs biletleri 37,99 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Niğde konumundan Kayseri konumuna, 27,70 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Seyahat Detayları

En iyi fiyat 27,70 TL
Yolculuk süresi 1 sa 49 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 17:00
Son kalkış 17:00
Mesafe 110 km
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 1 sa 45 dk
Niğde Otogarı - Kayseri Otogarı
01:15 - 03:00
36,81 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 2 saat
Niğde Otogarı - Kayseri Otogarı
17:00 - 19:00
36,81 TL

Kayseri konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Niğde konumundan saatler 17:00 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 17:00 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 1 sa 49 dk iken, en hızlı seferler sizi :1 sa 29 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Niğde Kayseri arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Niğde konumundan Kayseri konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Niğde konumundan Kayseri konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 3 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Her gün, Niğde konumundan Kayseri konumuna otobüsle 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Kalkış istasyonları

Niğde Otogarı

Varış istasyonları

Kayseri Otogarı
Logo