Niğde - Kayseri arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11TL
Yolculuk süresi 1 sa 53 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış: 20:14
Son kalkış: 20:14
Mesafe 110km

Virail üzerinden Niğde ile Kayseri arası ucuz biletler

Virail'in sizi Kayseri mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Niğde konumundan Kayseri istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Niğde noktasından Kayseri istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, Niğde ile Kayseri arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Niğde konumundan Kayseri konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Niğde konumundan Kayseri konumuna ortalama tren fiyatları 39,40 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 11,00 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Niğde - Kayseri her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
13 TL13 TL13 TL13 TL13 TL13 TL Tümünü gör

Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Niğde Kayseri arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Niğde - Kayseri hattında hizmet vermektedir?

Kayseri konumuna hareket edecek trenlerin Niğde vaktinde ayrılmaları ve İncesu(Kayseri) or Kayseri vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Niğde konumundan Kayseri konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Niğde konumundan Kayseri konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Niğde konumundan Kayseri konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 1 hour and 31 minutes gibi bir sürede Kayseri konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 hour and 50 minutes kadar sürer. Kayseri konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 20:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Niğde konumunu saatler 20:02 gösterdiğinde terkeder.