Tren Lede - Brüksel ₺173,04'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺173,04

Lede - Brüksel arası tren yolculuğu

Lede'dan Brüksel'ye tren ile yolculuk 28,55 km'dir ve 0 sa. 35 dk. sürer. Her gün 25 bağlantıları vardır, ilk kalkış 05:06'de ve sonuncusu 18:37'dedir. Lede'dan Brüksel'ye tren ile en az ₺173,04 veya en fazla ₺173,04 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺173,04.

En düşük fiyat₺173,04
Yolculuk Süresi0 sa. 35 dk.
Günlük Bağlantı25
En düşük fiyat₺173,04
En yüksek fiyat₺173,04
İlk Kalkış05:06
Son Kalkış18:37
Mesafe28,55 km
KalkışLede
VarışBrüksel
FirmaDB - Intercity

Lede - Brussels Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Lede ile Brüksel arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Lede Brüksel istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Brüksel konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Lede konumundan Brüksel konumuna ortalama tren fiyatları ₺173,04 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺173,04 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Lede ile Brüksel arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Brüksel konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Brüksel konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Brüksel konumuna hareket eden ilk tren saat 05:06 sonuncusu ise 18:37 kalkar. Lede konumundan Brüksel konumuna gitmek için gereken süre 0 sa. 35 dk.. Brüksel konumuna ortalama yolculuk süresi 0 sa. 35 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 0 sa. 34 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Lede konumundan hareket eden ilk tren saat 05:06 kalkarken, sonuncusu saatler 18:37 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Brüksel konumuna tren seferleri bulunur?

Brüksel konumuna hareket eden trenler vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Lede konumundan Brüksel konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Brüksel konumundan Lede konumuna gitmek isterseniz, 25 günlük aktarmaları mevcut. 25 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Brüksel konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Lede konumundan Brüksel konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Lede konumundan Brüksel konumuna ulaşmak için günlük 25 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 25 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Lede ile Brussels arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Lede - Brüksel arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Lede - Brüksel arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Lede - Brüksel arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Lede - Brüksel seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Lede şehrinden Brussels şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Lede'dan Brüksel'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Lede - Brüksel tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺110,45 veya ortalama olarak ₺161,83 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺173,04 kadar olabilir.

Brüksel konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Brüksel konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Lede - Brüksel seyahatinde DB - Intercity tarafından sunulan hizmetler
Lede - Brüksel arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar DB - Intercity
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
food_and_drink Yeme - içme check

Tren'a göre Lede - Brüksel CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
2kg
Otobüs
2.14kg
Uçak
5.71kg
araba
4.57kg
Lede ile Brüksel arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Lede şehriyle Brüksel şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 2kg'dır.
Lede ile Brüksel şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Lede ve Brüksel arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı3.71kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.14kg ve araba yolculuğuna karşı 2.57kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Lede şehrinden Brüksel şehrine tren bileti ne kadardır?
Lede şehrinden Brüksel şehrine giden bir tren bileti, ₺173,04'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺173,04 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Lede ile Brüksel arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Lede ile Brüksel arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺173,04'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Lede ve Brüksel arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Lede şehriyle Brüksel şehri arası mesafe 28,55 km'dir.
Lede ve Brüksel arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Lede ile Brüksel yolculuk ortalama olarak 0 sa. 35 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 34 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Lede şehrinden Brüksel şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Lede ile Brüksel arası günde ortalama 25 bağlantı bulunur.
Lede konumundan Brüksel istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Lede şehrinden Brüksel şehrine en erken tren 05:06 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Lede konumundan Brüksel istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Lede şehrinden Brüksel şehrine en son tren 18:37 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Lede şehrinden Brüksel şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺173,04 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Lede konumundan Brüksel istikametine gidebilmek için hangi istasyonları kullanabilirim?
Lede konumundan hareketle Brüksel istikametine gidebileceğiniz 1 istasyon bulunmaktadır. Lede istasyonundan çıkışınızı sağlayabilir ve Bruxelles Gare du Nord, Brussel-Zuid, Brussel, Zaventem, Arcaden and Bruxelles-Congres istasyonuna ulaşabilirsiniz.
Lede şehrinden Brüksel şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Lede şehrinden Brüksel şehrine gitmek için ortalama 25 doğrudan bağlantı vardır.
Lede ile Brüksel arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Lede ve Brüksel arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 34 dk.'dır.
Lede şehrinden Brüksel şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Lede ile Brüksel arasında doğrudan bir tren vardır.
Lede ile Brüksel arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Lede şehrinden Brüksel şehrine olan tren yolculuğu 2kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.