Malatya - Kayseri arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 20,99TL
Yolculuk süresi 7 sa 29 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 16:45
Son kalkış: 16:45
Mesafe 250km

Malatya ile Kayseri arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Malatya ile Kayseri arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Malatya ile Kayseri arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Malatya konumundan Kayseri konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Malatya konumundan Kayseri konumuna ortalama tren fiyatları 35,96 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Malatya konumundan Kayseri konumuna fiyatlar yaklaşık 20,99 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Malatya - Kayseri her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
73 TL59 TL71 TL73 TL73 TL60 TL60 TL
Tümünü gör 25 TL25 TL Tümünü gör Tümünü gör 25 TL25 TL
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 1.477 TL Tümünü gör

Malatya - Kayseri arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Malatya Kayseri arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Malatya - Kayseri hattında hizmet vermektedir?

Kayseri konumuna, Malatya vaktinde hareket edip hedefine Kayseri vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Malatya konumundan Kayseri konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Malatya konumundan Kayseri konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Malatya konumundan Kayseri konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kayseri konumuna trenle ulaşmak ortalama 7 hours and 31 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 7 hours and 35 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 16:11, sonuncusu ise saatler 16:01 gösterdiğinde Malatya konumundan hareket eder.