Malatya - Battalgazi arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Battalgazi şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 4,50TL
Yolculuk süresi 14 dak
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 01:59
Son kalkış: 15:35
Mesafe 16km

Virail üzerinden Malatya ile Battalgazi arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Malatya noktasından Battalgazi istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Malatya ile Battalgazi arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Malatya konumundan Battalgazi konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 5,00 TL iken, Malatya konumundan Battalgazi konumuna sadece 4,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Malatya - Battalgazi arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Battalgazi konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Battalgazi konumuna, Malatya vaktinde hareket edip hedefine Battalgazi vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Malatya konumundan Battalgazi konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Malatya konumundan Battalgazi konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Battalgazi konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Battalgazi konumuna trenle ulaşmak ortalama 13 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 12 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 01:06, sonuncusu ise saatler 15:06 gösterdiğinde Malatya konumundan hareket eder.