Kayseri - Malatya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,11 TL
Yolculuk süresi 7 sa 34 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 21:22
Son kalkış 21:22
Mesafe 250 km

Virail size, Kayseri ile Malatya arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Malatya mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Kayseri konumundan Malatya istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Kayseri konumundan Malatya konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Kayseri konumundan Malatya konumuna 36,11 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Malatya konumuna biletler ortalama 36,08 TL kadar tutar.

Hangi şirketler sizi Kayseri noktasından Malatya istikametine tren ile götürüyor?

Trenle, Kayseri konumundan Malatya konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ortaklarımız arasında, Kayseri ile Malatya arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

52,12 TL 67,79 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Kayseri - Malatya arası trenler

Kayseri konumundan Malatya konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Malatya konumuna ulaşmak 7 sa 34 dk kadar zaman alır. Kayseri konumundan hareket eden ilk tren 21:22 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 21:22 gösterdiğinde ayrılır.

Hangi istasyonlardan Malatya konumuna tren seferleri bulunur?

Malatya konumuna hareket eden trenler, Kayseri konumundan Kayseri vaktinde hareket eder ve hedeflerine Malatya vaktinde ulaşırlar.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Kayseri konumundan Malatya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Kayseri konumundan Malatya konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Kayseri konumundan Malatya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.