Kayseri - Malatya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 21 TL
Yolculuk süresi 7 sa 34 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 18:50
Son kalkış: 18:50
Mesafe 250km

Virail üzerinden Kayseri ile Malatya arası ucuz biletler

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Kayseri Malatya arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Kayseri ile Malatya arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Kayseri ile Malatya arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Kayseri konumundan Malatya konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Kayseri konumundan Malatya konumuna ortalama tren fiyatları 61,42 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 20,99 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Kayseri - Malatya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
71 TL Tümünü gör 71 TL70 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Kayseri - Malatya arası trenler


Kayseri ile Malatya arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Kayseri - Malatya hattında hizmet vermektedir?

Malatya konumuna hareket eden trenler, Kayseri konumundan Kayseri vaktinde hareket eder ve hedeflerine Malatya vaktinde ulaşırlar.

Trenle Kayseri konumundan Malatya konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Kayseri konumundan Malatya konumuna her gün 5 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Malatya konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 7 hours and 44 minutes gibi bir sürede Malatya konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 7 hours and 44 minutes kadar sürer. Malatya konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 18:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Kayseri konumunu saatler 18:11 gösterdiğinde terkeder.