Malatya - Kayseri arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 61,62TL
Yolculuk süresi 5 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 62
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:56
Mesafe 250km

Virail sizin için, Malatya konumundan Kayseri konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Malatya Kayseri arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Malatya konumundan Kayseri konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Malatya konumundan Kayseri konumuna 9,60 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 9,60 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Malatya konumundan Kayseri konumuna hareket eden otobüsler, Malatya Otogarı istasyonundan kalkar ve Kayseri Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Malatya - Kayseri her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
21 TL25 TL25 TL25 TL25 TL25 TL25 TL
74 TL71 TL71 TL71 TL71 TL71 TL71 TL

Malatya ilinden Kayseri iline otobüsler


Malatya Kayseri arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Malatya konumundan Kayseri konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Kayseri konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 62 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 29 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 33 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Kayseri konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Malatya konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 5 hours and 17 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 4 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Malatya - Kayseri hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Malatya konumundan Kayseri konumuna, ortaklarımızdan Lüks Ereğli, Can Dersim Tuncelililer, Vanyolu Seyahat, Star Diyarbakir, Has Bingöl, Star Batman and Elazığ Hazar Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.