Malatya - Kayseri arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 72,34 TL
Yolculuk süresi 5 sa 47 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 09:30
Son kalkış 18:00
Mesafe 250 km

Malatya konumundan Kayseri konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Malatya konumundan Kayseri konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Malatya konumundan Kayseri konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Malatya konumundan Kayseri konumuna ortalama otobüs biletleri 72,39 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Malatya konumundan Kayseri konumuna, 64,51 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Bilet fiyatı : - her gün

72,44 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Malatya ilinden Kayseri iline otobüsler

Kayseri konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 5 sa 28 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Kayseri konumuna :2 sa 5 dk gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 11:00 olduğunda sonuncusu ise saat 18:00 olduğunda istasyondan ayrılır.

Malatya ve Kayseri arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Malatya konumundan Kayseri konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Kayseri konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 3.5 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 3.5 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Kayseri konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Malatya konumundan Kayseri konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3.5 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 3.5 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.