Otobüs Malatya - Erzincan ₺191,64'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Malatya - Erzincan arası otobüs yolculuğu

Malatya'dan Erzincan'ye otobüs ile yolculuk 186,27 km'dir ve 6 sa. 14 dk. sürer. Her gün 3 bağlantıları vardır, ilk kalkış 05:30'de ve sonuncusu 23:30'dedir. Malatya'dan Erzincan'ye otobüs ile en az ₺191,64 veya en fazla ₺223,48 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺191,64.

En düşük fiyat₺191,64
Yolculuk Süresi6 sa. 14 dk.
Günlük Bağlantı3
En düşük fiyat₺191,64
En yüksek fiyat₺223,48
İlk Kalkış05:30
Son Kalkış23:30
Mesafe186,27 km
KalkışMalatya
VarışErzincan
Firmacan_dersim_tuncelililer, esada_

Malatya konumundan Erzincan konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Malatya konumundan Erzincan konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Malatya konumundan Erzincan konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺197,53 iken, Malatya konumundan Erzincan konumuna, ₺191,64 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Malatya - Erzincan hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Malatya konumundan Erzincan konumuna otobüsle ulaşmanız 6 sa. 14 dk. kadar sürer. Bu hattaki ilk otobüs saat 05:30, sonuncusu ise saatler 23:30 olduğunda istasyondan ayrılır. Malatya konumundan ayrılan ilk otobüs saat 05:30 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 6 sa. 14 dk. sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :6 sa. 0 dk. gibi bir sürede tamamlanabilir.

Malatya konumundan Erzincan konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Erzincan konumuna seyahatleriniz için her gün 3 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 3 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Erzincan konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Malatya konumundan Erzincan konumuna otobüsle 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Malatya - Erzincan arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Malatya - Erzincan arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Malatya - Erzincan arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Malatya - Erzincan seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Malatya'den Erzincan'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Malatya - Erzincan otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺133,28, ortalama ₺232,90 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺263,06 kadar olabilir.

Erzincan konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Erzincan konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Malatya - Erzincan CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
13.04kg
Otobüs
13.97kg
Uçak
37.25kg
araba
29.8kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Malatya şehrinden Erzincan şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Malatya şehrinden Erzincan şehrine giden bir otobüs bileti, ₺197,53'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺191,64 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Malatya ile Erzincan arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Malatya ile Erzincan arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺191,64'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Malatya ve Erzincan arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Malatya şehriyle Erzincan şehri arası mesafe 186,27 km'dir.
Malatya ve Erzincan arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Malatya ile Erzincan yolculuk ortalama olarak 6 sa. 14 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 0 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Malatya konumundan Erzincan istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Malatya - Erzincan güzergahı 2 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: can_dersim_tuncelililer, esada_ and turay_seyahat.
Malatya şehrinden Erzincan şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Malatya ile Erzincan arası günde ortalama 3 bağlantı bulunur.
Malatya konumundan Erzincan istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Malatya şehrinden Erzincan şehrine en erken otobüs 05:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Malatya konumundan Erzincan istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Malatya şehrinden Erzincan şehrine en son otobüs 23:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Malatya şehrinden Erzincan şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺191,64 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Malatya şehrinden Erzincan şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Malatya şehrinden Erzincan şehrine gitmek için ortalama 3 doğrudan bağlantı vardır.
Malatya ile Erzincan arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Malatya ve Erzincan arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 0 dk.'dır.
Malatya şehrinden Erzincan şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Malatya ile Erzincan arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Malatya ile Erzincan arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Malatya şehrinden Erzincan şehrine olan otobüs yolculuğu 13.97kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Malatya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Malatya'dan hafta sonu kaçamakları

Malatya'dan diğer hedefler

Erzincan iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar