Ankara - Erzincan arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Erzincan şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 66,49TL
Yolculuk süresi 10 sa 25 dk
Günlük bağlantılar 39
İlk kalkış: 03:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 567km

Ankara konumundan Erzincan konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer Ankara konumundan Erzincan konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Ankara konumundan Erzincan konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Ankara konumundan Erzincan konumuna, sadece 10,35 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 17,34 TL civarındadır.

Erzincan konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Ankara konumundan ANKARA istasyonundan hareket eden otobüsler, Erzincan konumundaki Erzican Otobüs Durağı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Erzincan her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
470,34 TL242,49 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 466,75 TL463,02 TL

Ankara ilinden Erzincan iline otobüsler


Ankara konumundan Erzincan konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Erzincan konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Ankara konumundan Erzincan konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Erzincan konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 39 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 16 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 23 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Ankara konumundan Erzincan konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Erzincan konumuna hareket eden ilk otobüs saat 03:04 kalkarken, sonuncusu saatler 19:04 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 20 hours and 21 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 8 hours and 9 minutes kadar düşürür.

Hangi otobüs firmaları Ankara - Erzincan güzergahında hizmet vermektedir?

Esadaş, Vangölü, Ağrı Ses Turizm and Patnos Itimat şirketi de, virailin Ankara konumundan Erzincan konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.