Malatya - Kahramanmaraş arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kahramanmaraş şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 38,03TL
Yolculuk süresi 3 sa 3 dk
Günlük bağlantılar 17
İlk kalkış: 23:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 149km

Malatya konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Malatya Kahramanmaraş arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Malatya konumundan Kahramanmaraş konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Malatya konumundan Kahramanmaraş konumuna 5,92 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 6,90 TL civarındadır.

Malatya konumundan Kahramanmaraş konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Malatya konumundan Malatya Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Kahramanmaraş konumundaki Kahramanmaraş Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Malatya ilinden Kahramanmaraş iline otobüsler


Malatya konumundan Kahramanmaraş konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Malatya konumundan Kahramanmaraş konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 17 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 17 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Kahramanmaraş konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Malatya konumundan saatler 23:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 3 hours and 8 minutes iken, en hızlı seferler sizi 3 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Malatya - Kahramanmaraş hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Elazığ Murat Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Has Bingöl, Öz Elazığlılar Seyahat and Cesur Bingöl Seyahat ile Malatya Kahramanmaraş arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.